Szakmunka állások, munkák

87 db találat
Szűrés
  • Megbízónk egy nagy nemzetközi cég, amely intralogisztikai rendszereket, berendezéseket gyárt és üzemeltet. A cégnek mintegy 70 országban van fióktelepe és termékei közé tartoznak a raktározó, szállító és csomagoló rendszerek, valamint a gépek tervezése, telepítése, karbantartása...
    ápr. 09.
  • Szakápolói feladatok ellátása Németországban
    ápr. 08.
  • Vegyianyag gyártó

    1097 Budapest, Illatos út 19-23.
    Vegyipari műveleti utasítások végrehajtása Gyártás / kiszerelés végzése Gépek, berendezések kezelése, kapcsolódó anyagmozgatással Operátor panelek kezelése Dokumentációk vezetése
    ápr. 05.
  • fémtermékek (tartályfenék) méret, forma ellenőrzése (DIN szabvány szerinti átvétel) anyagvastagság ellenőrzés mérőlapok kitöltése, dokumentálás (digitális formában is) eltérések felismerése, jelzése, jelölése, kezelése
    ápr. 04.
  • édesipari gyártógépek elektromos- és automatikai rendszereinek karbantartása, üzemeltetése, hibakeresés automatizálási projektekben való részvétel minőségi és a technológiai paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása átállások és beállítások elvégzése gép- és szerszámkarb...
    ápr. 03.
  • műanyagipari gyártóberendezések, gépek technológia szerinti beállítása, szükség esetén módosítása, szerszámcserék lebonyolítása, a termelés folyamatos biztosítása, baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során.
    márc. 28.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim