Szakács állások, munkák 5-10 év tapasztalattal

9 db találat
Szűrés
  • Élelmiszeripari gyártó berendezések tervszerű megelőző - és rendkívüli karbantartása, gyártás közbeni kezelése, üzemeltetése, átállítása, hibaelhárítása Felújítási munkálatokban való részvétel Egyes gépek működtetése/kezelése
    ápr. 15.
  • - Napi menü készítése - A’la carte étlap ételeinek készítése - Munkaterület, eszközök tisztántartása - Árurendelés összeírása
    tegnap 15:28
  • Minden pályán otthonosan mozgó szakács kolléga jelentkezését várjuk éttermünkbe, hosszútávra.
    ápr. 17.
  • Szakács-konyhafőnök Karriertipp!

    1031 Budapest, Római part
    A Római part több évtizedes múlttal rendelkező önkiszolgáló éttermébe, az EVEZŐS SÖRKERTBE keressük KONYHAFŐNÖK kollégánkat! Feladatod lesz: éttermünk étel kínálatának elkészítése, az ételek tálalása  az ételkészítési sztenderdek maximális, következetes betartása a főzés, tálalás...
    ápr. 16.
  • Szakács

    1052 Budapest, Kígyó utca 4.
    Ételek alapanyagok előkészítése, főzése, sütése, tálalása Áru átvétel, kollégák munkájának segítése, csapatban együttműködés. HACCP és FIFO elv nyomon kővetése, betartása.
    ápr. 14.
  • Szakács Karriertipp!

    1146 Budapest, Gundel Károly út 4.
    Az Eventrend Grouphoz tartozó ikonikus Gundel Étterem bővíti csapatát és HIDEG- ÉS MELEGKONYHÁS SZAKÁCS kollégát keres! Feladataid közé tartozik majd: hideg- és melegkonyhás feladatok magas szintű ellátása
    ápr. 11.
  • Szakács

    1096 Budapest, Vendel Utca
    Feladatok: menüztetés, a’la carte és rendezvényi étkeztetés, a napi feladatok szervezése, adminisztráció
    ápr. 09.
  • Szakács

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1025 Budapest, Pentelei Molnár utca 15.
    Budai elegáns éttermünkbe keresünk  szakmai gyakorlattal rendelkező beosztott szakács kollégát teljes munkaidőben. Családias környezet, élhető beosztás, a'la carte és felső kategóriás rendezvények.
    ápr. 06.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim