Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei állás, munka, állásajánlatok

6 db találat
  • Raktári anyagmozgató

    4320 Nagykálló
    Kézi és gépi anyagmozgatásAlapanyagok eljuttatása a termelésbeTermelésből a legyártott termékek raktárba mozgatásaKésztermékek eljuttatása a komissiózóbaKimért áruk gépjárműre rakása
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    140 000 Forint
  • Sofőr - áruterítő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Feladatok: - sertés hús és húskészítmények áruterítése turajárat szerint - kézi szállítólevelek, számlák kiállítása - áruk átvétele raktárból és átvetetése a partnerekkel - a felrakott áruk napi leterítése, szállítólevelekkel készpénzzel történő elszámolás
  • Forgácsoló

    4461 Nyírtelek
    Dinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat forgácsoló, vagy esztergagépkezelő végzetséggel rendelkező (OKJ-s végzettség megfelel) munkavállalót keres. Fiatalos, PÁLYAKEZDŐ, illetve nyugdíjas dolgozó jelentkezését IS.
  • Gépbeállító/karbantartó

    4244 Újfehértó, Gyár utca 11.
    A gépbeállító/karbantartó legfontosabb feladata az élelmiszer termékek előállításához szükséges gépek és berendezések beállítása, üzemeltetése, felügyelete, karbantartása, és javítása.Feladatprofil: Gépek és berendezések előkészítése termelés.
  • Gépkezelő

    4461 Nyírtelek, Bethlen Gábor utca
    Gépkezelő munkatársat keresünkDinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat betanított gépkezelő munkatársat keres elsősorban Nyírtelekről és annak vonzáskörzetéből.Munkájára igényes, tartósan dolgozni akarók jelent.
  • Minőségellenőr

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 18.
    Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet gyártó üzembe keresünk legalább 5 éves fémipari tapasztalattal rendelkező minőségellenőr munkatársat.- gyártásközi mérések elvégzése,- hegesztési varratok ellenőrzése,- szükséges dokumentációk elkészítése.