Állások, munkák és állásajánlatok

7 db találat
  • Töltőállomás Kezelő Karriertipp!

    9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 31.
    Európa egyik vezető olajtársasága soproni telephelyére kútkezelő munkatársat keres.Amennyiben szeretsz önállóan dolgozni,szereted a kihívásokat,vevőorientált vagy várjuk jelentkezésedet.OMV -Spar Express Sopron,Lackner K.u.29.
  • Eladó-tanácsadó

    9400 Sopron
    Ügyfelekkel való tárgyalás Ajánlatok és szerződések felelősségteljes előkészítése Szaktanácsadás Vásárlás utáni kapcsolattartás, after-sales
  • Asztalos

    9400 Sopron
    - Lapraszerelt és laminált bútorok összeszerelése- Nobilia és Nolte típusú konyhák helyszíni szerelése- Különböző munkagépek használata: Sínes körfűrésszel vágás, munkalap marása
  • Eladó Karriertipp!

    9400 Sopron
    Sopronban a Jázmin Fodrászkellék Kft. munkatapasztalattal rendelkező ELADÓ munkatársat keres, 8 órás vagy 4 órás (délután) munkakörbe. Német nyelvtudás előny! Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a megadott email címre.
  • Eladó (Sopron Tesco)

    9400 Sopron, Ipar körút 30.
    Elégedett vásárlók számának növelése, a tökéletes vásárlói élmény biztosítása révénAz árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággalAz áruk kipakolása és rendezéseAz üzlet rendben és tisztán tartásaA...
  • Bolti eladó

    9400 Sopron, Várkerület 98.
    FŐBB FELADATOK:Herend élmény megteremtése a Vendégeink számáraVásárlók szakszerű, udvarias kiszolgálása, tájékoztatásaA cég termékeinek bemutatása, értékesítése
  • Üzletvezető - Sopron

    Sopron