Állások, munkák és állásajánlatok

15 db találat
  • Áruterítő

    8600 Siófok, Wesselényi utca 84-86.
    Viszonteladók látogatása fix útvonalakon (országosan), 2-3 napos túrák keretében.Új üzleti kapcsolatok kialakítása.Rendelésfelvétel.Árufeltöltés/árurakodás.
  • Csőszerelő

    Országosan bárhonnan végezhető
    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Boltvezető-eladó

    7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 1.
    Kaposváron a közeljövőben nyíló divatáru-cipőüzletünkbe azonnali kezdéssel boltvezető-eladó munkatársakat keresünk. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni és hosszú távra tervezel,jelentkezésedet rövid, arcképes önéletrajz formájában várjuk.
  • Kasszás - Balatonlelle

    Rugalmas munkavégzési hely
    Mi a feladat? kasszázás Mennyit kereshetsz? br. 1243 - 2260 Forintot óránként
  • Villanyszerelő Karriertipp!

    - Önnáló munkavégzés- Csapatban történő munkavégzés- Kábeltálcák építése- Kábelezés- Kapcsoló szekrények építése, bekötése- Alap kötések
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    350 000 Forint
  • Helyszíni szerelő – asztalos

    Asztalostermékek helyszíni beszerelése üzlethelyiségekben, iskolákban, kollégiumokban, magánlakásokban.
  • Villanyszerelő / segédmunkás

    Munkavégzés helye Siófok és környéke.
  • Szerviztechnikus

    Multinacionális anyacégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál gépjármű mosóberendezések gyártásában, szervizelésében. Megbízható, villanyszerelő vagy gépészeti végzetts.
    320 000 Forint
  • Szarvasmarha felvásárló

    Évtizedes múlttal rendelkező, szarvasmarha felvásárlással foglalkozó cégünk, felvásárló kollégát keres, Dél-Dunántúli régióban történő kereskedelemhez. szarvasmarha piacon történő felvásárlás (növendék szarvasmarha, vágóállat) szarvasmarha t.
  • Villanyszerelő

    Villanyszerelői feladatok ellátása
  • Kőműves

    8600 Siófok, Alkotmány utca 2.
    Főbb feladatok, munkák:Építőipari általános kőműves munkák elvégzésére kollégákat keresünk.Falazás, betonozás, zsaluzás, hőszigetelés, vízszigetelés, térkövezés stb.Munkvégzés helyszíne: Siófok és környéke
    240 000 Forint
  • Áruterítő gépkocsivezető

    7400 Kaposvár, Jutai út 41.
    Kaposvári nagykereskedés felvesz papír és vegyiáru kiszállítására áruterítő gépkocsivezetőt 3,5 tonna alatti gépkocsira. Hétvégi munka nics. Bérezés megegyezés szerint. Céges telefont biztosítunk.
    160 000 Forint
  • Segédmunkás (Balatonlelle)

    Balatonlelle
    Falak, födémek vésése. Munkavégzés helye: Balatonlelle
  • Szakács

    8600 Siófok, Petőfi sétány 3.
    Siófoki a la carte étterembe szakácsot keresünk.Nyitás: május 29/PünkösdSzállást tudunk biztosítani.Fizetés beosztás szerint.Munkavégzés helye: Siófok, Mikes Étterem