Állások, munkák és állásajánlatok

37 db találat
  • Üzletvezető - Kaposvár

    Kaposvár
    üzlet napi szintű feladatainak elvégzése vásárlók fogadása és kiszolgálása árajánlat készítés pénztárgépkezelés, számlaírás
  • Vezető értékesítési tanácsadó

    Országosan bárhonnan végezhető
    Az iroda teljes körű üzleti tevékenységének megszervezése és irányítása a bankcsoporti stratégiával összhangban Értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfélakvirálás, illetve annak irányítása Új munkatársak felvétele, betanítása, teljesítmény.
  • Ingatlan tanácsadó

  • Üzletkötő, értékesítő

    Otthonról végezhető
    Otthonról végezhető - távmunka! Napelemes rendszerre pályázó, beruházni vágyó vállalkozások közvetítése Pályázati követelménynek megfelelő vállalkozások több milliós vissza nem térítendő állami támogatást nyerhetnek a beruházásukho.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    600 000 Forint
  • Árufeltöltő-pénztáros

    A Job Force Iskolaszövetkezet segítségével megalapozhatod az anyagi biztonságodat! Mit kapsz tőlünk? Biztos jövedelem, pótlékok közel dolgozhatsz az otthonodhoz, gyors betanulás, rugalmas időbeosztás: 4-6 vagy 8 órás munkarend, sokfé.
  • Mérnök – üzletkötő

    Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel Piackutatás, új ügyfelek keresése Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése Szakmai tanácsadás a vevők felé
  • Email Outreach Specialista - Otthoni munkavégzés

    Országosan bárhonnan végezhető, Külföld
    Munkakör: Email Outreach Specialista - Backlinkek managelése.Feladatok: Backlinkek szerzése (guest post, 3way/4way link exchange, editorial niche links, pillow links etc…) a weboldalainknak. Linkvásárlás.
  • Minőségellenőr

    Kaposvár, 7400 Pécsi utca 67-69.
    A higiéniai és minőségi követelmények ellenőrzése az üzemünkben Folyamatos kontrollálása a gyártásközi folyamatoknak Neked kell a beérkező alapanyagokat és segédanyagokat is minőségi szempontból ellenőrizned A Te feladatod lesz, az elkészült termékeink (pl.:virsli, felvágottak st...
  • Logisztikai asszisztens Karriertipp!

    7563 Somogyszob, Nagybaráti puszta
    Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel EKÁER ügyintézés Szállítólevelek kiállítása Kiszállítások koordinálása Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása
  • Általános karbantartó

    Szervizautóra azonnali kezdéssel általános karbantartót keresünk fűtésszerelői végzettséggel.A munkavégzés helye: MagyarországB kategóriás jogosítványBüntetlen előélet feltétel.Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehet.

    Szervizautóra azonnali kezdéssel általános karbantartót keresünk villanyszerelői végzettséggel.A munkavégzés helye: MagyarországB kategóriás jogosítványBüntetlen előélet feltétel.Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehet.
  • Területi képviselő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Új ügyfelek megszerzése. Az aktív ügyfelekkel a partnerkapcsolat ápolása és bővítése. Árajánlatok kidolgozása. Árjegyzéki árváltozás továbbítása határidőn belül. Cégünk, tevékenységünk , termékeink, új termékeink, megoldásaink stb. bemutat.
  • Software Developer

    Software developer with completed education (Junior) or with many years of experience (Senior) has to implement new modules, change or reimplement existing parts of the ongoing IT products; should have strong analytical talent and solution-oriented thinking to optimize develop.
    400 000 Forint
  • International Educational & Sport Event Manager

    Organizing short term educational and sport events in Europe All administrative task related to organizing events Preparing reports and evaluations Communication with partners and stakeholders Procurement and negotiations Promotions.
  • Képesített könyvelő

    8600 Siófok
    - Napi könyvelési feladatok ellátása (szállítók, vevők, bank, pénztár, vegyes feladások) - Mérlegképes könyvelő munkájának támogatása - Analitikák egyeztetése - Számlázás, kapott előlegek kezelése - Bankszámlák könyvelése - Részvétel Havi /.
  • Értékesítés szakértő

    Siófok
    A Társaság szabályzataiban rögzített módon a kapacitásértékesítési tevékenység koordinálása és lebonyolítása, kapcsolattartás a Társaság szerződéses és potenciális partnereivel. A kapacitásértékesítéshez kötődő típusszerződések kidolgozásában és rendszeres felülvizsgálatában való...