Szakács állások Pest megyében 3-5 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Szakács Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2083 Solymár, Terstyánszky Ödön utca 40.
    Minőségi előkészített anyagokból való főzés
    Friss
  • Szakács

    2049 Diósd, Balatoni út 2a.
    Főbb feladatok: -Meleg ételeink magas színvonalon történő elkészítése -Konyhai berendezések üzemeltetése, felelősségteljes használata -Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása -Konyhai higiénia- és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása -A konyhai Csapat koordinálása  ...
    tegnap 17:58

    2071 Páty
    A’la carte étlap ételeinek elkészítése, menü főzése, a konyhafőnök által kiosztott konyhai feladatok elvégzése.
    ápr. 19.

    2030 Érd, Fácán köz
    ételeink nagy mennyiségben, receptúra szerint történő elkészítése nyersanyagok előkészítése, feldolgozása nagykonyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata a magas higiéniai követelményrendszer betartása
    ápr. 17.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim