Eladó állások Pest megyében 1-3 év tapasztalattal

12 db találat
Szűrés
  • Értékesítés és pénztárkezelés Áruprezentáció az előírásoknak megfelelően Áruáttárolások előkészítése Visszáruk feldolgozása Eladótér tisztán tartása Leárazások végrehajtása és adminisztrálása Üzletvezető helyettesítése Betanulás vállalása egy másik magyarországi üzletben Heti 30...
    ápr. 15.
  • Kertészeti eladó Karriertipp!

    2120 Dunakeszi, Berek u.
    A kertészeti áruda eladói és pénztárosi feladatainak ellátása. A vevők udvarias és szakszerű kiszolgálása. Vevőforgalom kordinálása. Pénztárkezelési feladatok ellátása. Árufogadás, árukezelés.
    ápr. 16.
  • Eladó Gödöllő - teljes munkaidő

    2100 Gödöllő, Bossányi Krisztina utca 2.
    Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység Árukezelés és prezentáció Vállalati mutatók figyelése
    ápr. 15.
  • Megmutatjuk neked az üzletben folyó összes munkafolyamatot, hogy teljeskörűen átlásd az üzlet működését Részt veszel az árukészlet megrendelésében, átvételében és az eladásra történő előkészítésben Megtanítunk arra, hogyan teremts kapcsolatot a vásárlókkal, hogy hatékonyan és sze...
    ápr. 16.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    ápr. 10.
  • A webshopba beérkező megrendelések sérülésmentes és pontos összekészítése Termékek körültekintő kezelése Rendelt termékek ládákba történő behelyezése A ládák kezelése és eljuttatása a kijelölt területre Visszáru kezelése Árufeltöltés
    ma 14:49
  • szendvics készítés tojás ételek késztítése reggeli készítés előkészítés snack menü tervezés könnyű ebéd készítés alapanyag rendelés munkaterület rendben tartása
    ápr. 08.
  • Pultos-felszolgáló

    2000 Szentendre, Dumtsa Jenő utca
    Vendégek udvarias, szakszerű kiszolgálása, Pultos és felszolgáló feladatok elvégzése, kávéfőzés, sütemény csomagolás, A bolt zavartalan működésének biztosítása (nyitási előkészületek, zárás utáni üzlet feltöltés, takarítás,  pénztár pontos, precíz kezelése)...
    ápr. 04.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim