Pénzügyi asszisztens, munkatárs állások Veszprém megyében 5-10 év tapasztalattal

6 db találat Szűrés
  • Napi pénzügyi műveletek elvégzése, beleértve a bevételek és kiadások nyilvántartását Számlák kezelése, beleértve azok jóváhagyását és ellenőrzését Részvétel a havi, negyedéves és éves pénzügyi jelentések előkészítésében A költségvetés követése és segítségnyújtás a pénzügyi tervez...
    tegnap 11:25
  • szállítói számlák és fuvarokmányok befogadása vevői számlák kiállítása, nyomonkövetése, egyeztetés vevőkkel és szállítókkal folyamatos kintlévőségkezelés rendszeres és ad hoc kimutatások elkészítése
    márc. 26.
  • Könyvelő

    8100 Várpalota, Fehérvári út 28.
    Főbb feladatok, munkák: Vevőszámlák kiállítása (előlegszámlák, végszámlák) Bejövő számlák iktatása, könyvelése Bank könyvelése Főkönyvelő munkájának segítsége
    márc. 26.
  • Feladataid egy átlagos munkanap során: Gyártási tevékenységekhez kapcsolódó költségkimutatások, riportok, elemzések készítése; Havi, heti, napi szintű riportok, jelentések készítése és elemzése különböző költséghelyek, divíziók szerint, valamint azok egyeztetése a költséghelyfele...
    márc. 24.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim