Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 3-5 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • Recepciós

    4025 Debrecen, Hatvan utca 17.
    Vendégek be- és kiléptetése, számla készítés. Felmerülő helyzetek/problémák kezelése. Debrecen látnivalóiról való tájékoztatás nyújtása.
    ápr. 13.
  • Főbb feladatok, munkák: Beérkező számlák formai és tartalmi ellenőrzése, Kimenő számlák készítése, számlázással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása Banki utalások Főkönyvi egyeztetések Havi, negyedéves, éves zárási feladatokban való részvétel, egyeztetések Szerződések/...
    tegnap 14:20
  • Könyvelő

    4031 Debrecen, Köntösgát sor 8.
    analitikus és főkönyvi könyvelés (vevői és szállítói számlák, bank, pénztár, tárgyi eszközök, vegyes naplókönyvelések) adóbevallások és adóügyek intézése analitikák egyeztetése (vevő, szállító, egyéb) jelentések és kimutatások készítése, statisztikában való jártasság havi, éves z...
    ápr. 16.
  • Cégek gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések a számvitel szabályai szerint Zárásokban, könyvvizsgálatokban való részvétel Statisztikák, jelentések elkészítése, határidőkben történő benyújt...
    ápr. 15.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim