Nógrád megyei állás, munka, állásajánlatok

59 db találat
  • Mérnök üzletkötő / szaktanácsadó

    Országosan bárhonnan végezhető
    kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerek felkutatásapartnereink technológiai támogatásafolyamatok optimalizálásaelsősorban csigatisztítási termékeink és azok hatékonyságának bemutatása
  • Raktáros, árukiadó

    Pásztó
    beérkező alapanyagok átvétele, adminisztrálása, raktározása, termelés átvétele, raktározása, vevői rendelések komissiózása, csomagolása, előkészítése szállításra, tehergépjárművek ki-, és berakodása, targoncakezelés, leltárakban való részvétel, raktári rend fenntartása, egyéb rak...
  • Projekt gazdasági koordinátor

    Főbb feladatok: Szerződések kezelése (előkészítés, egyeztetés, adminisztráció) Teljesítések igazolása, számlák kezelése, ellenőrzése, kontírozása Nyilvántartások, jelentések Biztosítékok, garanciák kezelése, nyilvántartása
  • Mérnök értékesítő

    Ipari termelő berendezések értékesítése élelmiszeripari gyárak részére Új üzleti kapcsolatok építése Aktív angol nyelvű kapcsolattartás a nemzetközi csapattagjainkkal
  • Java fejlesztő

    Otthonról végezhető
    Java backend fejlesztő. A munkavégzés jellege: Teljes munkaidős, távmunkában végezhető. A foglalkoztatás jellege: Főállású vagy szerződéses.
  • Wind Turbine Quality Inspector on site

    Rugalmas munkavégzési hely
    The quality inspector performs turbine (site) inspections, Manages Q documentation according to process to comply with contractual agreements, Controls and maintains checklists, completes QA snagging lists, Performs walk-downs, Creates NCR.
  • Online értékesítési asszisztens

    A feladat egyszerű. Telefonon kell felkeresni leendő ügyfeleket és minimális érdeklődés felékeltése mellett azt megtudni, hogy elfogadja-e a cégünk által kínált kedvezményeket, amivel kevesebbet kell fizetnie a jövőben.A feladat még az, hogy részt vegyél a cégünk által.
  • Területi képviselő (Észak-Kelet Magyarország)

    Új partnerek felkutatása, Direkt értékesítés Ügyfél látogatások Heti látogatási tervek összállítása Megrendelések felvétele Heti havi statisztikás, Jelentések készítése
  • HSE Advisor

    Act as an advisor to the Site Management Team on all HSE matters. To be a role model for SGRE HSE Standards, ensuring that behavioural safety and leadership is demonstrated at all times. Carry out all HSE Advisor duties as outlined within SGREs Document House. Par.
  • Területi képviselő

    Működési területe: Borsod – Abaúj – Zemplén, Heves és Nógrád megye. Területén elhelyezkedő kis- és nagykereskedelmi egységek rendszeres látogatása Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása, feltöltöttség.
  • Hitelezési szakértő

    Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata által és egyéb forrásból (pl. OTP Bank weboldala, ajánlás) felmerülő hiteligények maximális kiszolgálása Lakáshitelhez kapcsolódó egyéb pénzügyi termékek értékesítése Újépítésű projektek lakossági finanszírozásában.
  • Home Agent

    Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása, eladása, Saját adatbázisból, meglévő ügyfelek felkeresése, hívások indítása telefonon keresztül, Jártas vagy a telesales-ben, Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Csőszerelő

    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal

    Középfokú végzettség (felsőfokú vagy szakirányú végzettség előnyt jelent) FMCG területen, hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat Élő kiskereskedelmi kapcsolatrendszer Iparági (friss áru) tapasztalat előnyt jelent MS Office f.
  • Toronydaru kezelő

  • Leltározó

    Szeretnél suli mellett dolgozni? Akkor ez a lehetőség rád vár!Hosszú távú leltározási munkára keresünk diákokat budapesti és vidéki városok drogériáiba.Munkaidő: hétfő szombat között, heti 3-4 alkalom vállalása
  • Szerviztechnikus

    különböző típusú, kis- és nagyipari berendezések, fizető automaták, adagolórendszerek, stb. üzembe helyezése, karbantartása, javítása országosan hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelek.
  • Területi képviselő / országos

    A cég termékeinek értékesítése, új termékek bemutatása, rendelések generálása országosan, kiemelten kezelve Budapestet Meglévő vevőkkel kapcsolattartás, forgalmuk növelése Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú kapcsolatkiépítés Kitűzöt.
  • Sales munkatárs

    Van értékesítési tapasztalatod szállítmányozási területen Több éves fuvarszervezői tapasztalattal rendelkezel, Nem ijedsz meg, ha idegen nyelven kell megszólalnod (előny az angol és plusz egy nyelv ismerete, de nem elvárás a nyelvvizsga) Van olyan.