Állások, munkák és állásajánlatok

4 db találat
  • Tehergépjármű vezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    Közmű építéssel foglalkozó cégünk, saját szállításokhoz keres konténeres tehergépkocsira tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt.
  • Villanyszerelő

    Budapesti cégünk keres tapasztalattal rendelkező villanyszerelőt, hálózat szerelőt.
  • Ajtóbeszerelő

    2142 Nagytarcsa, Szilas utca 11.
    A vezető szerelő munkájának segítése, megkönnyítése Biztonsági ajtók összeszerelésében és beszerelésében való közreműkődés Ajtók címre szállítása szervízautóval Munkaterület és gépkocsi rendben tartása A gyárban a javítási, szerelési feladatok szakszerű elvégzése, az előírások pr...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Ft
  • CNC marós

    2142 Nagytarcsa, Szilas utca 13.
    FELADATOK: mechanikai alkatrészek gyártása rajz szerint kis és középszériában a gyártáshoz szükséges CNC programok készítése CAM rendszerben (Edge CAM) szerszámok, technológiák kiválasztása felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért konstruktív együttműködés a műhely...