Állások, munkák és állásajánlatok

9 db találat
  • Eladó (Nagykanizsa)

    8800 Nagykanizsa, Garay utca 13.
    Gépészeti értékesítésben való részvétel,vásárlók kifogástalan kiszolgálása,kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Szervizértékesítő

    8800 Nagykanizsa, Vámház út 19.
    Vevőszolgálati termékek értékesítése (szolgáltatások, alkatrészek) Kapcsolattartás és kapcsolatépítés a területen lévő ügyfelekkel Rendszeres vevőlátogatások végrehajtása és dokumentálása Napi kapcsolattartás a szervizzel Akciók, promóciók végrehajtása, nyomon követése...
  • Bankfióki gyakornok (Nagykanizsai Fiók)

    Nagykanizsa
    Bankfióki munkatársak munkájának aktív támogatása Adatrögzítés, adatbázisok és dokumentumok kezelése Napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása Ügyfelek irányítása, segítése a fiókban Telefonos ügyintézés
  • Részlegvezető (Nagykanizsa)

    8800 Nagykanizsa Dózsa György út 123.
  • Raktárvezető

    8800 Nagykanizsa, Lendva utca 10.
    Nagykanizsai székhelyű fémipari cég keres 1 fő raktárvezető munkatársat.Főbb feladatok:beérkező áruk átvétele, ellenőrzése, rendszerezési feladatok ellátása;lista alapján az áru összekészítése, ellenőrzése, gépjárműre...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Forint
  • Üzletvezető - Nagykanizsa

    Nagykanizsa
    Feladatok:- általános, üzletben lévő feladatok ellátása- vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása- anyag és árukiadás- pénzkezelésElvárások:- minimum középfokú végzettség- megbízhatóság, önállóság
  • Eladó Nagykanizsa

    8800 Nagykanizsa, Dózsa György utca 123.
    A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 44 országban 1000 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. Több, mint 18.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi...
Állásajánlatok Nagykanizsa közelében