Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (3 db)
  • MPT Security Zrt. - Állás, munka

    Pénzfeldolgozó

    1152, BUDAPEST TELEK utca 5.
    Feladatok:értékküldemények tartalmának előkészítése feldolgozáshozbankjegyek gépi feldolgozása (minőségi, mennyiségi ellenőrzés)utóminősítésadminisztrációs...
    november 20. 12:15
  • MPT SECURITY ZRT - Állás, munka

    Személy- és vagyonőr

    1152, Budapest, Telek utca 5.
    Feladatok:gépjármű vezetési feladatokpénz- és értékszállítási feladatokdokumentáció kezelésElvárások:érvényes személy- és vagyonőri igazolványkülönbözeti...
    november 20. 10:35

    Projektvezető

    Budapest, XV.kerület
    Gondoskodik az adott projekt kivitelezési munkáinak irányításáról és felügyeletéről Meghatározza a projektfeladatokat, kiadja azokat ellenőrzi a végrehajtását Gondoskodik a határidők betartásáról Felügyeli a beüzemelési folyamatokat a megrendelő elvárásainak megfelelően...
    november 07. 19:00

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

cégnév

  • MPT Security Zrt.

kategória

lakóhely (megye, város)

az ön végzettsége

az ön nyelvismerete

foglalkoztatás jellege

cégméret