Állások, munkák és állásajánlatok

7 db találat Szűrés
  • Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között - építési területen és irodában egyaránt. Építőipari kivitelezések lebonyolítása, helyszíni ellenőrzése Együttműködés a projektvezetővel, az építkezés vezetőivel, és az egyéb szakági vezetőkkel A munkater...
    tegnap 15:00
  • Szükséged lesz 3-5 éves tapasztalatra méréstechnika és teljesítményelektronika területén villamosmérnöki végzettséggel, de szívesen meghallgatnak, amennyiben még nem rendelkezel szakmai tapasztalattal, azonban érdekes számodra ez a terület juniorként, és szívesen beletanulnál; El...
    márc. 24.
  • Energetikai gyakornok - Diákmunka

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Tatabánya
    Feladatok: - mérőeszközök beállítása - mérések, eltérések kezelése
    márc. 22.
  • Mérnök gyakornok - Diákmunka

    Tatabánya
    Feladatok például rajzok, illetve utasítások készítése és módosítása, videók készítése a termelési folyamatokról, átfutási idők mérés...
    márc. 22.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim