Marketing állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • A feladatod az lesz, hogy a rád bízott Tiktok, Youtube, Facebook, Instagram oldalainkra kiváló tartalmakat, fényképeket, videókat készíts és publikálj az ütemezett hírlevelek küldésével együtt, tartalomnaptár segítségével. A munkád lényege az lesz, hogy az általad publikált tarta...
    tegnap 23:40
  • Az üzlet látványtervezési munkájának magas színvonalon való megvalósítása, koordinálása Pontosan ismerni és alkalmazni a divatirányzatokat, trendeket és a vevők kívánságait Árukészlet rendezése Kirakatok kialakítása
    ápr. 16.
  • Feladatok: - online értékesítési portálok napi szintű menedzselése - vendég foglalások kezelése - telefonok kezelése, irodai adminisztráció - aktív részvétel a hotel marketing tevékenységében, rendezvények, programok szervezésében, lebonyolításában
    ápr. 13.
  • Termékfotók készítése (Reklámajándékok) Termékképek utómunkája (szerkesztés, retusálás, körbevágás, színezés) Képanyag kezelése és folyamatos karbantartása, feltöltése Kampányfotók, lifestyle fotók készítése Fotózás céges rendezvényeken Napi adminisztratív feladatok ellátása...
    ápr. 12.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim