Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

26 db találat
Szűrés
  • A gyártás során felmerülő műszaki problémák megoldása Termékátállások esetén a gépek beállítása a termék paramétereinek megfelelően A TMK-s kollégákkal való kapcsolattartás, együttműködés az időszakos karbantartási munkák elvégzésében Az Üzemvezető által kiadott, eseti/egyéb fela...
    ápr. 17.
  • Földmunkagép kezelő Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható
    Földmunkagépek kezelése országszerte útépítéseken, autópályaépítéseken, sóder, illetve kőbányákban (forgókotró, homlokrakodó, dózer)
    ápr. 15.
  • Balatonfűzfői telephellyel rendelkező vállalat betanított gépkezelő pozícióra keres munkatársakat. Gyártógépek, berendezések kezelése; Termékek megfelelő mennyiségben és minőségben történő legyártása; Gépek közötti anyagmozgatás és csomagolás
    ápr. 11.
  • Csomagológépsorok kezelése: beállítás megadott paraméterek szerint, a munkafolyamat felügyelete
    ápr. 10.
  • Feladataid lesznek: települési folyékony hulladék begyűjtése, megfelelő helyre szállítása, ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás segíteni a gépjárművezető kolléga munkáját
    ápr. 05.
  • - Daru, anyagmozgató gép kezelése - Kötöttpályás rádióvezérlésű alulról vezérelt 5 t-ás mozgó daru üzemeltetése kezelőfülkéből - Hulladék darálás és adagolás - Folyamatos munkarend (12 óra, 4 nap munkanap, 4 nap pihenőnap)
    márc. 27.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim