Lakatos, géplakatos állások Heves megyében >10 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Karbantartó Karriertipp!

    3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.
    Az üzem karbantartási feladatainak elvégzése, a berendezések műszaki állapotának ellenőrzése Ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése Műszaki meghibásodások okainak feltárása Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt Szerszámok, gépek rendben-és karbantartása Javaslattételt...
    ma 09:45
  • A kiadott munkalapokon lévő acélszerkezetek és elemeinek rajz szerinti legyártása,hegesztésre vagy további megmunkálásra való előkészítése esetleg elhelyezése.
    tegnap 08:20
  • Fröccsöntő szerszámok karbantartása és javítása Alkatrész gyártás műszaki rajz alapján, illesztés Fémmegmunkáló gépek napi használata (fúrógép, marógép, esztergagép, síkköszörű, szalagfűrész, szikraforgácsoló) A szerszámok folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása Szerszám h...
    Apr. 12.
  • Szerelő / Lakatos Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    3200 Gyöngyös, Esze Tamás utca 23.
    Feladatok leírása: a kiadott gyártási utasítások ill. műszaki rajzok alapján a meghatározott szerelési feladatok szakszerű elvégzése; Egyedi acélszerkezet összeállítása, heftelése műszaki rajz alapján; Folyamatos gyártásközi ellenőrzés; Alkatrészek felszerelése a gyártott acélsze...
    Apr. 11.
  • Lakatos Karriertipp!

    Feladatok leírása: Egyedi acélszerkezet összeállítása, heftelése műszaki rajz alapján; Folyamatos gyártásközi ellenőrzés;
    Apr. 10.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim