Állások, munkák és állásajánlatok

7 db találat
  • Betanított lakatos

    1211 Budapest, Öntöde utca
    Feladatok: Öntőgépeknél szerszámcserék gyors, szakszerű és biztonságos elvégzése Stancoló szerszámok cseréje, pucolása, karbantartása Szerszámok kisebb javítása
  • Szerelő lakatos

    Budapest
    Különféle méretű vízszivattyúk, turbinák, átrakó berendezések, szerelése.
  • Lakatos szakmunkás Karriertipp!

    1115 Budapest, Csóka utca 7-13.
    Műhelymunka műszaki rajz alapján. Egyedi és kis sorozatú alkatrészek gyártása, lemezalakítás, hegesztés (AWI, CO), forrasztás. Eszközök és berendezések javítása és karbantartása.
  • Lakatos, szerelő munkatárs

    Rugalmas munkavégzési hely
    Gyakorlattal rendelkező lakatos, szerelő munkatársat keresünk, alumínium hegesztési tapasztalattal azonnali munkakezdéssel. Feladatok: reklámtáblák összeállítása vasból és alumíniumból, különböző lakatos munkák, kültéri szerelések, javítások állványról, létráról és kosaras...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 - 250 000 Ft
  • Lakatos

    1173 Budapest, Ecseri dűlő 2.
    17. kerületi munkahelyre keresünk fémszerkezetek összeállítására gyakorlattal rendelkező lakatosokat. Az álláshoz tartozó elvárások: CO és/vagy AWI hegesztői tudás önálló munkavégzés rajzról olvasás Az állás betöltéséhez előnyt jelent: legalább 2 éves gyakorlat "B" kategóriás jog...
  • Épületlakatos

    1103 Budapest, Vaspálya utca 53.
    Kőbányai telephelyű kft. (a metróvégállomástól 5 percre) felvételre keres épületlakatos munkában gyakorlott, helyszíni szerelésben jártas szerkezeti lakatosokat, hegesztőket változó munkahelyre.
  • Karbantartó lakatos

    Feladatok: Hidraulikus- Pneumatikus gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása Megelőző karbantartás (TMK), meghibásodáskor a gépek szerelése Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása Műszaki rajzolvasás