Lakatos, Géplakatos állás, munka Bács-Kiskun megyében nem igényel nyelvtudást nyelvismerettel

7 db találat
  • Csőszerelő

    Országosan bárhonnan végezhető
    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Lakatos

    Kiskunhalas
    lakatos, hegesztő munkák elvégzése (például: tárolóelemek készítése, kerítések hegesztése) a HABI Kft. telephelyein építési, átalakítási, helyreállítási és felújítási munkák végzése lakatos munkákhoz szükséges kisgépek kezelése
  • Főelosztó-hálózati szerelő/szerkezet lakatos

    Primer alállomási készülékek (NAF, KÖF) és acél tartószerkezeteik mechanikai előszerelése, helyszíni telepítése. Beszállítók által gyártott és a helyszínre szállított acélszerkezetek, primer szerelési anyagok (szerelvények, sodronyok) beépítése. Mindezen f.
  • Lakatos

    6000 Kecskemét, Ceglédi út 11.
    Gépek, berendezések, a működést biztosító kiszolgáló rendszerek karban-tartása, hibaelhárítása A gyárterületén működő gépek, berendezések, rendszerek működőképességének biztosítása. Rendszeres és időszakos karbantartások elvégzése Gépek folyamatos.
  • Villamoshálózat-szerelő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Magyarországi és külföldi nagyfeszültségű távvezetékek építéséhez, karbantartásához tartozó munkafolyamatok elvégzése Távvezeték oszlopok alapozási, szerelési, valamint vezetékszerelés, kábelbehúzás munkák elvégzése
  • Szerkezet lakatos

    6000 Kecskemét, Thököly utca 36.
    Feladatok:-acél és alumínium szerkezetek gyártása,-Co hegesztése,-általános lakatosipari munkálatok-szendvics panelos épületek szegéseinek elhelyezése
  • Lakatos

    6060 Tiszakécske, Dózsa telep utca 69.
    KIEMELT BÉREZÉSSEL lakatosok jelentkezését várjuk, elsősorban energetikai, vízerő művi gépgyártásra. Nagyméretű és súlyú igényes, magas műszaki színvonalú termékek gyártása a feladat.