Lakatos, Géplakatos állás, munka

5 db találat
  • Utaskoordinátor

    1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 19-21.
  • Raktáros / árukiadó

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca
  • Szerszámkészítő

    9400 Sopron, Vándor Sándor utca 5-7.
    - A gyártáshoz szükséges szerszámok, kiegészítők előkészítése - Szerszámok állapotának ellenőrzése, szükség esetén javítása, cseréje - Meglévő szerszámok és termelési kiegészítők karbantartása - Minták készítése - Munkalapok vezetése
  • Szerkezetlakatos

    2800 Tatabánya, Vértanúk tere
    Feladatok: - szerkezeti elemek készítése - acél- és fémszerkezetek előgyártása, készítése, javítása, szerelése műszaki dokumentációk alapján
  • Lakatos

    2112 Veresegyház
    Veresegyházi (Budapest környéke) munkahelyre keresünk LAKATOS kollégákat.Elvárások: -szakmunkás bizonyítvány és/vagy lakatos munkában szerzett tapasztalatElőnyök: -munkatapasztalatBér kiemelkedő, teljes bejelentéssel, megállapodás szerint + cafetéria.Munkába járás finanszírozása,...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Ft
  • Karbantartó Karriertipp!

    4031 Debrecen, Kígyóhagyma utca 3.
    Automatizált PLC vezérelt gyártóberendezések és gépek megelőző karbantartása, rendelkezésre állásának biztosítása Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése Új gyártógépek üzembe helyezésének támogatása Szerszám...
  • Lakatos

    2120 Dunakeszi, Bem utca 5.
    általános fémmegmunkálási feladatok hegesztés