Állások, munkák és állásajánlatok

29 db találat
  • Utaskoordinátor

    1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 19-21.
  • Mechanikai műhelybe munkatárs

    Budapest, III. kerület
    mechanikai és elektronikai feladatok/szerelések elvégzése.
  • Uszodatechnikai vízgépész

    Budapest, illetve területileg változó
    uszodatechnikai szerelvényezési – és csőszerelési munkák uszodatechnikai gépészeti szerelések uszodagépészeti rendszerek, berendezések beüzemelése szerviz feladatok ellátása, hibaelhárítás
  • Vasúti járműszerelő

    5000 Szolnok, Gyökér u 14.
    Vasúti jármű hordmű alkatrészek mechanikai szerelése Levegős csavarkulcs szereléshez használata levegős és mechanikus nyomatékkulcsok megfelelő használata alkatrészek mechanikai tisztítása, csiszolása, felületkezelés (előkészítés) hosszméré.
  • Karbantartó Szerviztechnikus

    Budapest, 1211 Budapest, II Rákóczi Ferenc utca 335/a
    Cég által forgalmazott termékek szervizelése és karbantartása cég partnereinek helyszínén és saját telephelyén Hibafelmérés Műszaki tanácsadás Ügyfelekkel és beszállítókkal kapcsolattartás elvégzett munkák adminisztrációja
  • Lakatos Karriertipp!

    Rugalmas munkavégzési hely
    Lakatosok és vasmunkában jártas szakemberek jelentkezését várjuk!Szakképzett, gyakorlattal rendelkező lakatosok és vasmunkában jártas szakemberek jelentkezését várjuk vidéki, változó munkahelyre teljes munkaidőben.Munkaleírás: gépkarbantartása, helyszíni lakatos.
  • Szerelő lakatos

    1148 Budapest, Fogarasi út 3
    különféle méretű vízszivattyúk, turbinák, átrakó berendezések, szerelése
  • Lakatos

    8000 Székesfehérvár, Köles utca 5.
    Szerkezeti elemek készítése, acél- és fémszerkezetek előgyártása, készítése, javítása, szerelése műszaki dokumentációk alapján egyszerű gépészeti műszaki rajzok olvasása alapmérések, elvégzése, ellenőrzése a munkadarab forgácsolás nélküli hidegala.
  • Lakatos

    6771 Szeged, Vaspálya utca 19.
    Cégünk nemzetközi piacra gyárt speciális ipari berendezéseket.Önálló munkavégzésre képes és csapatban dolgozni tudó lakatos szakembertkeresünk előkészítési, szerelési, kisebb hegesztési feladatokra.Rajz alapján végzendő, precizitást igénylő, változatos műh.
  • Lakatos

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 18.
    Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet gyártó üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező lakatos munkatársakat.- Rajzok alapján történő összeállítás, összeszerelés.
  • Osztályozógép kezelő / Karbantartó

    Nyékládháza
    osztályozógép kezelése osztályozógép karbantartása, javítások elvégzése homlokrakodó kezelése
  • Karbantartó Karriertipp!

    4031 Debrecen, Kígyóhagyma utca 3.
    Automatizált PLC vezérelt gyártóberendezések és gépek megelőző karbantartása, rendelkezésre állásának biztosítása Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése Új gyártógépek üzembe helyezésének.
  • Géplakatos

    2700 Cegléd Nagyközép út 11503/3.
    Célgépek vas szerkezetének rajz alapján történő legyártása, hegesztése, festése Célgépek mechanikai szerelése
  • Főelosztó-hálózati szerelő/szerkezet lakatos

    Országosan bárhonnan végezhető
    Primer alállomási készülékek (NAF, KÖF) és acél tartószerkezeteik mechanikai előszerelése, helyszíni telepítése. Beszállítók által gyártott és a helyszínre szállított acélszerkezetek, primer szerelési anyagok (szerelvények, sodronyok) beépítése. Mindezen f.
  • Lakatos / vízgépész Karriertipp!

    Kármentestési talajvíz tisztító berendezések üzemeltetéséhez szükséges karbantartási feladatok ellátásaKármentestési talajvíz tisztító berendezések gépészeti kiépítéseTároló és gépészeti mobil konténerek felújítása, karbantartása
  • Szerkezet lakatos, géplakatos

    6000 Kecskemét
    szerkezet lakatos, géplakatos munkák vízszivattyúk, csatornatisztító gépek javítása, szerelése karbantartási munkák
  • Betanított lakatos

    1211 Budapest, Öntöde utca
    Feladatok: Öntőgépeknél szerszámcserék gyors, szakszerű és biztonságos elvégzése Stancoló szerszámok cseréje, pucolása, karbantartása Szerszámok kisebb javítása
  • Lakatos

    3526 Miskolc
    ha szeretnél korszerű munkakörnyezetben dolgozni ha szeretnéd a tapasztalataidat önálló munkavégzés keretében kreatívan alkalmazni várjuk jelentkezésedet