Lakatos, Géplakatos állás, munka

11 db találat
  • Vezető gépkezelő

    6000 Kecskemét
    -csőgyártó gépsor működésének felügyelete a beállítástól a végtermék csomagolásig -a soron dolgozó kollégák munkájának irányítása -előírt ellenőrzések elvégzése -előírt karbantartások elvégzése
  • Gépszerelő karbantartó (lakatos) Karriertipp!

    3051 Szarvasgede
    A munkakör célja:Termelő berendezések napi üzemeltetésének biztosítása, hibáinak minimalizálása, karbantartása, javítása.A munkavégzés helye: Szarvasgede és Kerepes feladattól függően.Gépszerelő karbantartó munkakö.
  • Lakatos

    2330 Dunaharaszti
    A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása.Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása.Szerelési munkák, karbantartási feladatok
  • Lakatos

    1239 Budapest, Ócsai út 4.
    - alapanyagok előkészítése- a gyártási dokumentáció alapján a fémszerkezetek, lemezburkolatok legyártása, hegesztése (hordozószerkezetek gyártása, burkoló-, takarólemezek kialakítása, rögzítése; vázak, profilok, lemezek megmunkálása…stb.)
  • Lakatos

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 18.
    Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet gyártó üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező lakatos munkatársakat.- Rajzok alapján történő összeállítás, összeszerelés.
  • Minőségellenőr

    Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet gyártó üzembe keresünk legalább 5 éves fémipari tapasztalattal rendelkező minőségellenőr munkatársat.- gyártásközi mérések elvégzése,- hegesztési varratok ellenőrzése,- szükséges dokumentációk elkészítése.
  • Lakatos, épületgépész

    1065 Budapest, Nagymező utca 4.
    Dolgozz a Thália Színházban! Ha szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is boldogulsz, ha egy probléma gyors elhárítása a feladat, legyél te az új kollégánk! Épületgépész karbantartót keresünk, aki a lakatos munkákkal is boldogul. Fontos a szakirányú végzettség és szakmai tap.
  • Lakatos Karriertipp!

    6422 Tompa, Katonaföld tanya
    Tompai takarmánykeverő üzembe keresünk lakatos, gépész végzetséggel, tapasztalattal rendelkező munkatársat.A keverőüzem berendezéseinek, gépeinek folyamatos karbantartása, javítása.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Forint
  • Acélszerkezeti lakatos

    MISKOLC, 3531 MISKOLC, KISS ERNŐ utca 17..
  • Szerkezetlakatos

    2310 Szigetszentmiklós
    Szigetszentmiklósi acélszerkezet gyártó üzemünkbe önállóan dolgozni tudó szerkezetlakatosokat keresünk. Bővebb tájékoztatást a 06303845001 telefonszámon tudunk adni.
  • Mechanikai műszerész

    2120 Dunakeszi, Repülőtéri utca 1.
    Főbb feladatok: Alkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás Kisgépek, kézi szerszámgépek kezelésében való jártasság .