Könyvelés állások Csongrád-Csanád megyében 1-3 év tapasztalattal

4 db találat Szűrés
  • Junior könyvelő

    6723 Szeged, Római körút
    Számlák rögzítése, kódolása; Könyvelőcéggel való kapcsolattartás és együttműködés; Havi és negyedéves zárásokban való részvétel; Partnerekkel való telefonos és írásos kapcsolattartás; Amerikai partnercég munkatársaival való kapcsolattartás; Egyéb ad-hoc jellegű pénzügyi és admini...
    márc. 25.
  • beérkező számviteli bizonylatok tartalmi és formai ellenőrzése ellenőrzött bizonylatok feldolgozása, könyvelése analitikus és főkönyvi számlák egyeztetése, az eltérés tisztázása könyvelés és a számviteli bizonylatok ellenőrzése közreműködés a havi és éves zárások feladatainak vég...
    márc. 24.
  • Könyvelő

    6800 Hódmezővásárhely
    - vevői számlák kiállítása, szállítói számlák iktatása és könyvelése - KSH statisztikai jelentések - kimutatások készítése - részvétel az éves beszámoló összeállításában - egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
    márc. 23.
  • Főbb feladatok: - társaságok és egyéni vállalkozók naprakész, teljes körű önálló könyvelése, bérszámfejtése, éves és évközi beszámolók elkészítése - bevallások készítése, küldése - kapcsolattartás az ügyfelekkel - hatóságokkal való együttműködés...
    márc. 23.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim