Állások, munkák és állásajánlatok

144 db találat
  • Pénzügyi és controlling munkatárs

    Rugalmas munkavégzési hely
    Főbb feladatok, munkák: Pénzügyi előrejelzések, elemzések elkészítése Cash-flow kimutatások elkészítése Havi zárási folyamatok koordinációja, támogatása Bejövő számlák előkészítése a könyvelés számára Kimenő számlák k.
  • Hitelezési szakértő

    Országosan bárhonnan végezhető
    Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata által és egyéb forrásból (pl. OTP Bank weboldala, ajánlás) felmerülő hiteligények maximális kiszolgálása Lakáshitelhez kapcsolódó egyéb pénzügyi termékek értékesítése Újépítésű projektek lakossági finanszírozásában.
  • Területi képviselő

    Új partnerek behozatala, munkájuk támogatása meglévő partnerekkel folyamatos kapcsolattartás jelentések, havi beszámolók készítése, hogy lássuk mit csinálnak a partnerek az adott hónapban
  • Műhelyvezető

    2534 Tát, Gorkij fasor
    Dinamikusan fejlődő cég műhelyvezető munkatársat keres egyedi - és kisszériás alkatrész gyártásra táti munkahelyre.
  • Karbantartási csoportvezető

    Komárom
    műszaki vezető helyettesítése műszakos karbantartó kollégák munkájának irányítása, felügyelete, műszakbeosztás készítése tervszerű megelőző karbantartási munkák szervezése, nyomon követése és dokumentálása meghibásodás esetén a hibaelhárítás szerve.
  • Home Agent

    Otthonról végezhető
    Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása, eladása, Saját adatbázisból, meglévő ügyfelek felkeresése, hívások indítása telefonon keresztül, Jártas vagy a telesales-ben, Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Csőszerelő

    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Quality Assistant Engineer

    Esztergom
    Covering all administration related to Quality Assurance Handling control sheets, measuring datas, and Quality documents Registration of Blocked parts, take part in monthly inventory Administrative work related to Quality controllers (attendance li.
  • Kivitelezési főmérnök

    A kivitelezési főmérnök kiemelt feladata lesz, hogy aktívan és kreatívan részt vegyen az irányítási struktúra átalakításában, hatékonyabbá tételében. E mellett az aktuálisan futó projektek ellenőrzése, az építésvezetők szakmai támogatása, a hum.
  • Üzemeltetési csoportvezető

    Tata/Budapest
    A vállalat irodáinak működtetéséhez szükséges feladatok koordinálása, azok delegálása, ellenőrzése, felügyelete A vállalat gépjárműparkjának működtetésével, bővítésével, nyilvántartásával kapcsolatos feladatok irányítása, kapcsolattartás a partnerekkel Iro.
  • Kereskedelmi manager

    értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátásaszerződések előkészítéseépítési, beruházási projektek figyelésepiaci információk gyűjtéseüzleti kapcsolatok ápolása
  • Villamosmérnök

    Dorog
    Villamos-, elektronikus berendezések telepítésével, karbantartásával kapcsolatos munkák irányítása.
  • Varró, Varrónő, Hobbi varró

    2900 Komárom
    Varrót keresünk Komáromba, prémium kategóriás autószőnyegek szegéséhez!Ha STABIL munkahelyet keresel, PRECÍZEN és SZÉPEN dolgozol, munkádért cserébe KORREKT fizetésre és JÓ LÉGKÖRRE vágysz, ez a lehetőség Neked szól!Hobbi varrók jelentkezését is várjuk! Végzettsé.
  • Leltározó

    Szeretnél suli mellett dolgozni? Akkor ez a lehetőség rád vár!Hosszú távú leltározási munkára keresünk diákokat budapesti és vidéki városok drogériáiba.Munkaidő: hétfő szombat között, heti 3-4 alkalom vállalása

    Mezőgazdasági gépek értékesítése a régióban, a potenciális partnerek tájékoztatása a képviseletére bízott gépek műszaki tartalmáról, árairól. Új partnerek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás. A vevői megrendelések, érdeklődések n.
  • Irodai munkatárs

    2800 Tatabánya
    Diák vagy, és szívesen dolgoznál szabadidődben?Adminisztrációs munkakörbe keresünk diákokat nemzetközi, akkumulátor gyártó céghez.Munkaidő: heti 30-40 óra
  • Konyhai kisegítő

    2890 Tata, Ady Endre utca 55.
    A konyha takarítása, segédkezés a konyhai munkákban, konyhaedények mosogatása. Feladatok: - a konyha kövezetének felsöprése, felmosása, munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, szemetesedények kiürítése, kimosása, edények elmosogatása - nyersanyagok.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    160 000 Forint
  • Értékesítési munkatárs

    2900 Komárom, Jókai tér 2.
    A Vodafone Magyarország Zrt. szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása ügyfélszolgálati és szervizes ügyintézés értékesítési lehetőségek keresése adminisztratív mun.