Állások, munkák és állásajánlatok

21 db találat
  • JogSzerviz Értékesítési Tanácsadó

    Országosan bárhonnan végezhető
    ügyfeleink tájékoztatása jogi megoldásokról tanácsadás - széles körben elérhető jogi szolgáltatásunkról ügyfélkapcsolatok ápolása egyedülálló kampányokban való részvétel modern kommunikációs technológiánk használata személyesen és a virtuális térben online és személyes tárgyalást...
  • Üzletkötő, értékesítő

    Otthonról végezhető
    Otthonról végezhető - távmunka! Napelemes rendszerre pályázó, beruházni vágyó vállalkozások közvetítése Pályázati követelménynek megfelelő vállalkozások több milliós vissza nem térítendő állami támogatást nyerhetnek a beruházásukho.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    600 000 Forint
  • Betanított munkatárs Karriertipp!

    2510 Dorog
    - Termelés és gyártás támogatás
  • Árufeltöltő-pénztáros

    A Job Force Iskolaszövetkezet segítségével megalapozhatod az anyagi biztonságodat! Mit kapsz tőlünk? Biztos jövedelem, pótlékok közel dolgozhatsz az otthonodhoz, gyors betanulás, rugalmas időbeosztás: 4-6 vagy 8 órás munkarend, sokfé.
  • Email Outreach Specialista - Otthoni munkavégzés

    Országosan bárhonnan végezhető, Külföld
    Munkakör: Email Outreach Specialista - Backlinkek managelése.Feladatok: Backlinkek szerzése (guest post, 3way/4way link exchange, editorial niche links, pillow links etc…) a weboldalainknak. Linkvásárlás.
  • Regionális képviselő

    Rugalmas munkavégzési hely
    A területén lévő Nemzeti Dohányboltok napi szintű látogatása Új és meglévő termékeink eladásainak ösztönzése Cégünk portfóliójának ismertetése, növelése a Dohányboltokban Tervezett vállalati célok elérése mennyiség, árbevétel és disztribúció vonatkozásában Szakmai rendezvényeken.
  • Laboratóriumi Technikus / Analitikus

    Komárom
    Szilárd gyógyszerformák műszeres analitikai és egyéb fizikai-kémiai vizsgálata A mérési eredmények könyvelése az aktuális GMP követelmények alapján A vizsgálati eredmények minősítése és jóváhagyása
  • Vagyonőr

    2890 Tata
    Érvényes vagyonőri igazolvánnyal rendelkező vagyonőr kollégákat keresünk 24/48 órás munkakörbe Tatára, az Ipari Parkban lévő Gedia Hungary Kft. telephelyére, hosszú távra, 2020. április 16-i kezdéssel.
  • Ingatlanértékesítő

    Eladó (új és használt) ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása Vételi ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, menedzselése Értékesítési folyamatok pontos és időbeni adminisztrál.
  • Nyomdai operátor

    2800 Tatabánya, Mészáros utca 4.
    Betanítási időszakot követően a kötészeti gépek önálló kezelése - könnyű fizikai munka A minőségbiztosítás keretében a termékek ellenőrzése Az elvégzett feladatok lejelentése a termelésirányítási rendszerben
  • Eladó/ pénztáros

    Tisztelt Érdeklődő! Eladót keres a Mobil és Laptop Shop Tatai Tesco üzlete! Munkaidő beosztás hétfőtől-szombatig 9-től 12.30-ig 13.30-tól 20.00-ig és vasárnap 9-től 12.30-ig 13.30-tól 18.00-ig, havonta átlag 20 munkanap!.
    200 000 Forint
  • Szerelő

    Szállítószalag szerelői munkára keressük leendő kollégáinkat Mivel jár a munka? Változatos munkaterülettel, értve ezt akár az ország különböző részeire, akár a feladatok sokszínűségére.
  • Vagyonőr/ Biztonsági őr

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 8.
    Tatabányai ipari parkba, azonnali kezdéssel, érvényes vagyonőri igazolvánnyal rendelkező munkatársakat keresünk. A feladat elsősorban tehergépjárművek be-és kiléptetésének felügyelete, járőrözés, tűzjelző kezelés.
    250 000 Forint