Komárom-Esztergom megyei állás, munka, állásajánlatok

70 db találat
  • Általános karbantartó

    Országosan bárhonnan végezhető
    Szervizautóra azonnali kezdéssel általános karbantartót keresünk fűtésszerelői végzettséggel.A munkavégzés helye: MagyarországB kategóriás jogosítványBüntetlen előélet feltétel.Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehet.

    Szervizautóra azonnali kezdéssel általános karbantartót keresünk villanyszerelői végzettséggel.A munkavégzés helye: MagyarországB kategóriás jogosítványBüntetlen előélet feltétel.Jelentkezni csak fényképes önéletrajzzal lehet.
  • Előkészítő mérnök

    Rugalmas munkavégzési hely
    kivitelezési munkák támogatása kapcsolattartás tervezőkkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása építésvezetők munkájának támogatása tervez...
  • Munkavédelmi szakember

    a munkavédelmi tevékenységek ellenőrzése, fejlesztése a mindenkori jogszabályoknak megfelelően, mutatók tervezése, ellenőrzése, ezen mutatók javításáért tett intézkedések ellenőrzése, kockázatelemzések, szabályzatok és intézkedési tervek készítése, ellenőrzése, belső auditok elvé...
  • Nehézgépkezelő Karriertipp!

    2500 Esztergom
    Tisztelt Álláskeresők!Képzett, tapasztalt és megbízható illetőt keresünk Volvo homlokrakodó kezelésére. Út és vasútépítés, tereprendezési munkálatok.Esztergomi telephellyel rendelkező cég vagyunk. Vidékieknek ingyen szállást tudunk biztosítani. Csakis tapasztalat.
  • Gépkocsivezető Karriertipp!

    Tisztelt Álláskeresők!Esztergomi telephellyel rendelkező cég vagyunk. C+E jogosítvánnyal rendelkező személyek jelentkezését várjuk nyergesvontató + billenőplatós pótkocsi kezelésére. Cégünk jelenleg Esztergom vonzáskörzetében és Budapest környékén végez ömlesztett áru s.
  • Ingatlanértékesítő

    részvétel az online szakmai képzésünkön VING backoffice rendszer használata a belső karrier program követése ügyfélkapcsolatok kiépítése
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    500 000 Forint
  • Logisztikai elemző

    Komárom, 2900 Bánki Donát utca 5.
    Logisztikai feladatok elemzése, értékelése Kimutatások készítése SAP törzsadat karbantartás Készletek elemzése Feladatlisták követése Csomagolási utasítások kezelése, elkészítése Dokumentáció kezelése
  • Erősáramú villanyszerelő

    Főbb feladatok: Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cserélése Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése Időszakos f.
  • Területi képviselő

    Új ügyfelek megszerzése. Az aktív ügyfelekkel a partnerkapcsolat ápolása és bővítése. Árajánlatok kidolgozása. Árjegyzéki árváltozás továbbítása határidőn belül. Cégünk, tevékenységünk , termékeink, új termékeink, megoldásaink stb. bemutat.
  • Software Developer

    Otthonról végezhető
    Software developer with completed education (Junior) or with many years of experience (Senior) has to implement new modules, change or reimplement existing parts of the ongoing IT products; should have strong analytical talent and solution-oriented thinking to optimize develop.
    400 000 Forint
  • Mintagyártó Mérnök

    Tata
    Mintagyártások elvégzése (új termékek és sorozatban lévők esetén) Technikai támogatás ad a termelésnek Elemzi és megoldja a gyártósorokon/gépeken felmerülő problémákat, Vezető szerep a “kaizen” aktivitásban Szerszámok, készülékek és alkatrészeik tervezése
  • Betanított munkatárs Karriertipp!

    2510 Dorog
    - Termelés és gyártás támogatás
  • Regionális képviselő

    A területén lévő Nemzeti Dohányboltok napi szintű látogatása Új és meglévő termékeink eladásainak ösztönzése Cégünk portfóliójának ismertetése, növelése a Dohányboltokban Tervezett vállalati célok elérése mennyiség, árbevétel és disztribúció vonatkozásában Szakmai rendezvényeken.
  • Műszakvezető (Élelmiszermérnök/ Technológus)

    2821 Gyermely, Bajnai út 1.
    tésztagyári műszakcsoport irányítása a termék előállítás teljes területén (tojástörés, tészta-gyártás és csomagolás), 15-20 fő; tésztagyártó gépsorok üzemeltetése, a termelés folyamatos felügyelete; csomagolási tevékenység felügyelete; gyártási paraméterek kontrollálása, módosítá...