Állások, munkák és állásajánlatok

8 db találat
  • Autófényező

    2143 Kistarcsa, Szabadság út 56.
    A Kárfelvétel com Kft. tapasztalt és pályakezdő kollégák jelentkezését várja Autófényező munkakörbe.Szervizünk gépjárművel és tömegközlekedéssel is egyszerűen megközelíthető.Amit mi ajánlunk:jó munkakörülményekkimagaslóan jó fizetésrugalmas...
  • Karosszéria lakatos

    A Kárfelvétel com Kft. tapasztalt és pályakezdő kollégák jelentkezését várja Karosszérialakatos munkakörbe.Szervizünk gépjárművel és tömegközlekedéssel is egyszerűen megközelíthető.Amit mi ajánlunk:- jó munkakörülmények- kimagaslóan jó fizetés-...
  • Cukrász

    2143 Kistarcsa, Thököly út 5.
    Kistarcsán az Illés Cukrászdába cukrász / pék munkakörbe keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat. Ha szereted a kihívásokat és a családias hangulatot ne tétováz jelentkezz.
  • Gépkezelő-üzemeltető

    2143 Kistarcsa
    Főbb feladatok: A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása Technológiai paraméterek felügyelete Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása Műszaknapló vezetése