Állások, munkák és állásajánlatok

5 db találat
  • Titkársági asszisztens

    Kaposvár
    Az ügyvezető igazgató részére asszisztencia biztosítása, napi munkájának operatív, ügyviteli és adminisztratív támogatása Tárgyalások, megbeszélések szervezésében, koordinálásában aktív részvétel Az ügyvezetői titkárságra érkező telefonhívások, levelezések fogadása és...
  • Boltvezető-eladó

    7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 1.
    Kaposváron a közeljövőben nyíló divatáru-cipőüzletünkbe boltvezető-eladó munkatársakat keresünk. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni és hosszú távra tervezel,jelentkezésedet rövid, arcképes önéletrajz formájában várjuk.
  • HR Projekt koordinátor munkatárs

    Kaposvár
    Partnereink diák és felnőtt munkaerőigényének kiszolgálása Diák és kölcsönzött munkavállalók toborzása és szervezése a megrendelt munkákra Munkavállalók be-, kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése Kapcsolattartás a partnerekkel és munkavállalókkal Személyes és telefonos...
  • Üzletvezető - Kaposvár

    Kaposvár
    Feladatok: üzlet napi szintű feladatainak elvégzése vásárlók fogadása és kiszolgálása árajánlat készítés pénztárgépkezelés, számlaírás
  • Asztalos

    Kaposvár
    Feladatok: A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása Esetenként helyszíni beépítések