Hr állás, munka (5-10 év tapasztalat)

6 db találat
Szűrés
  • SAP-HR SUPPORT (16-2791)

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Budapest, Pest megye
    SAP HCM modulban felmerülő problémák kezelése, Ticketek nyitása és nyomonkövetése, Lvl2-es szintű támogatás nyújtása, Dokumentálás, fejlesztőkkel való kapcsolattartás.
    ápr. 18.
  • Feladatok: Operációs feladatok: Partneri kapcsolattartás, szerződések kezelése, együttműködés ügyvédi irodával Részvétel a pénzügyi tervezésben CRM szakmai feladatok, bevételek és kiadások nyomon követése Adatvédelmi biztos feladatok Iroda üzemeltetés menedzselése, kapcsolattartá...
    ápr. 06.
  • részeként felelős a HR Business Partnerrel való aktív kapcsolattartásáért, valamint a főosztály...
    ápr. 18.
  • teljesítményértékelő rendszer fejlesztése közösen a vezetőkkel es HR szervezettel...
    ápr. 13.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim