Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

14 db találat
Szűrés
  • Budapesttől 15 perc autóútra lévő szadai ipari parkban lévő fogaskerékgyártó üzemünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező műszaki/gyártás előkészítő kollégát. Feladatok: Ajánlatírás; Gyártáshoz szükséges technológiai lapok megírása alapanyagok, szerszámok, gyártáshoz szükséges es...
    ma 20:20
  • Kereskedelmi-project menedzser

    2233 Ecser, Rákóczi utca 58-62.
    - árajánlatok készítése - megrendelések összeállítása, kezelése - projectek nyomonkövetése - kapcsolattartás a társosztályokkal - nyilvántartások készítése - elszámolások készítése
    tegnap 11:31
  • Különböző létesítményekben klímaberendezések telepítése, eseti és tervezett javítása/karbantartása; Folyadékhűtők eseti és tervezett javítása/karbantartása; Szellőző berendezések karbantartása, javítása.
    tegnap 16:10
  • Levelek és küldemények házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
    tegnap 12:05
  • Sofőr (Fót) Karriertipp!

    Országosan bárhonnan pályázható, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye
    Higiéniai termékek sértetlen kiszállítása országos szinten. Központi raktárban/telephelyen önálló fel-/ lerakodás elvégzése (max. 25 kg/csomag). Menetlevelek alapján ütemezett szállítás és az időpontok betartása. Gépkocsi felügyelete, tisztán tartása.
    ápr. 12.
  • Gyermekfelügyelő

    Rugalmas - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Zala megye
    Főbb feladatok: Családból kiemelt gyermekek gondozásával, nevelésével, ellátásával kapcsolatos feladatok ellátására keressük az erre alkalmas szakembereket. Feladataink közé tartozik a gyermekek nevelése és a családias légkör megteremtése otthonainkban. Az álláshely betöltője gon...
    ápr. 11.
  • Autóbusz-vezető (Szigethalom, Monor és Sülysáp környéke)

    Szigethalom, Szigetszentmiklós, Ráckeve, Kiskunlacháza, Dömsöd, Dunavarsány, Délegyháza, Bugyi, Ócsa, Monor, Sülysáp
    ápr. 11.
  • Autóbusz-vezető (Pest vármegye)

    Érd, Százhalombatta, Ercsi, Martonvásár, Vál, Tabajd, Bicske, Biatorbágy, Etyek
    ápr. 11.
  • ápr. 11.
  • ápr. 11.
  • - Elvégzi az ellátottakkal kapcsolatos ápolási, gondozási feladatokat, - elvégzi az intézményben felmerülő szakápolási feladatokat - távollétükben helyettesíti az osztályvezető ápolókat - vezeti az egészségégügyi ellátással kapcsolatos dokumentációt - koordinálja és megszervezi a...
    ápr. 10.
  • ellátod a kéményseprő-ipari munkákat (tisztítás, ellenőrzés, műszaki vizsgálat és felülvizsgálat) a hatályos jogszabályok és belső előírások alapján
    ápr. 10.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim