Állások, munkák és állásajánlatok

6 db találat
  • Extruderkezelő

    Tiszaújváros, 3580 Gyári Út, Tvk. Ipartelep hrsz 2117/14.
  • Minőségügyi mérnök

    2117 Isaszeg, Kossuth Lajos utca
    autóipari követelmények ismerete és munkakör szerinti gyakorlati alkalmazásának készsége ( PPAP, MSA, SPC, FMEA, Ishikawa, 5Why, 8D);beszállítói és vevői kapcsolattartás, reklamációkezelési készség és gyakorlat;belső folyamatok felügyelete,...
  • Minőségellenőr

    2117 Isaszeg, Kossuth Lajos utca 191.
    TBMI Hungary Kft.13 éve működő, dinamikusan fejlődő műanyagipari vállalat három műszakban dolgozó munkatársat keres
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 Forint
  • Karbantartó

    A TBMI Hungary Kft. a francia TBI csoport tagja. Cégünk dinamikusan fejlődött az elmúlt 13 évben, jelenleg 75 főt foglalkoztatunk. Műanyag autó alkatrészeket gyártunk hőre lágyuló műszaki műanyagok felhasználásával,...
  • Operátor

    Feladatok:Késztermék ellenőrzés, csomagolás, munkához kapcsolódó adminisztráció vezetéseElvárások:
    180 000 Forint
  • Minőségügyi szakember

    2117 Isaszeg
    általános minőségirányítási feladatok ellátása, koordinálása; minőségügyi dokumentációk kezelése (készítése és karbantartása) termelés támogatása minőségügyi oldalról minőségügyi panaszok fogadása és kezelése első termék riportok...
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.