Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Háztartási gépek javítása Háztartási gépek beüzemelése helyszínen és a cég telephelyén
    ápr. 15.
  • A Tordasi Élményfaluba keressük a Vadnyugati Városba új animátor kollégánkat! Várunk fiatalos, lendületes csapatunkba! Feladataid közé tartozik majd,  a vendégek programjainkon való segítése, a rendezvényeken való aktív részvétel.
    ápr. 17.
  • I.osztályú budavári étterembe érkező vendégek fogadása, asztalhoz kísérése, ültetése Asztalfoglalások intézése
    ápr. 16.
  • Egy kihelyezett pénzügyi ponton támogatod a tanácsadó kollégánk munkáját A bevásárlóközpontba betérő vásárlók figyelmét felkelted, párbeszédet kezdeményezel Figyelmet fordítasz az ügyfelek igényeire, kérdéseire, és igyekszel megoldást találni rájuk Az érdeklődő vásárlók részére b...
    ápr. 16.
  • Az óriáskerék utazóközönségének fogadása, tájékoztatása, eligazítása, jelenlétük és az óriáskeréken való utazásuk figyelemmel kísérése A jegyek érvényességének ellenőrzése, hogy a jegytípus és az utastípus megegyezik és a jegyek kezelése Az utasok beengedése: kabinajtók nyitása,...
    ápr. 15.
  • Munkakör: szabadulós játék levezetéséhez keresünk munkatársakat emberek előtt kell önállóan beszélni!  A munka jellemzői: helye: Siófok belváros (Mc Donaldstól 120m)  bejelentett munkaviszony  rugalmas munkaidő beosztás, munkavégzés hétvégén is  játékosok fogadása, tájékoztatása,...
    ápr. 09.
  • Éttermi host / hostess Karriertipp!

    1061 Budapest, Király utca 30.
    - vendégek fogadása - ajánlatkérések, asztalfoglalások kezelése telefonon, e-mailben - pénztárgép kezelése - számlák kezelése
    ápr. 05.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim