Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év szakmai tapasztalattal

11 db találat Szűrés
  • Műszerész

    Országosan bárhonnan végezhető
    Bővülő csapatunkba az ország egész területéről műszerész munkatársat keresünk. Olyan műszaki érdeklődésű pályázók jelentkezését is várjuk, akik szívesen megtanulnának új szakmai fogásokat. Stabil hátterű cégünknél folyamatos szakmai fejlődést kínálunk. A munkakör ellátásához szük...
    nov. 25.
  • Minősített CO hegesztő Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    3200 Gyöngyös, Esze Tamás utca 23.
    Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése; Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban; lemez vastagság 5 – 40 mm;
    nov. 24.
  • igényfelmérés, tanácsadás, vásárlók kiszolgálása árajánlatok készítése üzlet napiszintű feladatainak az ellátása: pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelés
    nov. 17.
  • Autóbuszvezető

    3000 Hatvan
    Feladatkörbe tartozik, dolgozók beszállítása adott menetrend alapján, egyéb gépkocsivezetői feladatok a cég által biztosított autóbusszal és az ehhez tartozó papírmunka hiánytalan vezetése és a busz tisztántartása. Autóbuszvezetőt elsősorban Hatvan vonzáskörzetéből keresünk...
    nov. 15.
  • Találja meg a kincset, és nyerjen!
    Regisztráljon, tegye elérhetővé önéletrajzát és nyerjen 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!

    3200 Gyöngyös
    Feladatkörbe tartozik, dolgozók beszállítása adott menetrend alapján, egyéb gépkocsivezetői feladatok a cég által biztosított autóbusszal és az ehhez tartozó papírmunka hiánytalan vezetése és a busz tisztántartása. Autóbuszvezetőt elsősorban                                       ...
    nov. 15.
Pályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítőim Állásértesítőim