Hegesztő, lángvágó állások, munkák

56 db találat Szűrés
  • Csepeli telephelyünkre lángvágó/lánghegesztő munkatársat keresünk kiemelt bérezéssel. Feladatok: lemez, betonvas vágása kézi lángvágó (szekátor, vágópisztoly) berendezéssel.
    tegnap 15:40
  • saválló anyagokkal való munka saválló csövek védőgázas hegesztése általános lakatosipari munkák
    tegnap 14:28
  • Hegesztő Karriertipp!

    8558 Csót, Rákóczi utca 72.
    AVI-hegesztés hozaganyaggal és hozaganyag nélkül CO2 hegesztési feladatok ellátása
    tegnap 14:23
  • Cégünk, a MICZO Kft. KATÁS egyéni vállalkozókat keres LAKATOS munkakörbe. A munkavégzés helye Németország, ahol projektjeink eltérő településeken zajlanak. Hegesztés Szerelési munkák erőművek és cementgyárak építési egységein Karbantartási, felülvizsgálati, javítási és szerelési...
    tegnap 10:58

    9028 Győr, Régi Veszprémi út 14.
    Vékonylemezes alkatrészek összeállítása és hegesztése CO hegesztőgéppel (rövid egysoros varratok) Egyengetés Varratok és felületek finomcsiszolása
    tegnap 09:05
  • Hegesztő feladatok ellátása.
    tegnap 07:52
  • AWI hegesztő Karriertipp!

    Németország
    Németországi munkára keresünk hegesztő munkatársat azonnali belépéssel.
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    július 27.
  • Mérettesd meg magad!
    Regisztrálj, tedd elérhetővé önéletrajzodat és nyerj 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
  • A tervezett és előírt mennyiség legyártása Minőségi követelmények betartása HYDRA/BDE rendszerben való adatok pontos megadása. A műszakban keletkező utómunkálásra kerülő alkatrészek javítása
    július 26.
  • Németországi munkavégzésre keresünk németül beszélő hegesztő lakatost.
    július 25.
    Játszom!
  • Lakatos-lemez hajlító

    1172 Budapest, Kis Károshíd utca
    17. kerületi üzemünkbe keresünk lakatos-lemez hajlító munkatársat,  nappali munkavégzésre. 8 órás munkaidőre, utazási hozzájárulással, bérezés megegyezés szerint.
    július 23.
  • Fémszerkezetek hegesztése MAG eljárással Szerelvények összeszerelése Munkavégzés rajz alapján
    július 23.
  • A Leier Monolit Kft. ácsi sablongyártó üzeme munkatársat keres az alábbi pozícióba: lakatos/hegesztő. Főbb feladatok: Építőipari sablonok összeállítása Rajzolvasás Hegesztés, egyengetés Hegesztés utáni méretre csiszolás Munkadarab méreteinek ellenőrzése Munkavégzés helye: Ács...
    július 23.
  • Egyedi és kis szériás hegesztett alkatrészek (szénacél, alumínium) előkészítése, önálló összeállítása, hegesztése Önálló rajzról olvasás, összeállítás műszaki dokumentáció alapján Szerszámozás és készülékezés végrehajtása Munkadarabok mérése, ellenőrzése...
    július 23.
  • Hegesztő

    3533 Miskolc, Felsőszinva utca 73.
    - védőgázas ívhegesztés - acélszerkezetek hegesztése, összeállítása
    július 22.
  • Egyszerű segédszerkezetek gyártása Fúrószerszámok javítása, karbantartása
    július 22.
  • műszaki gyártási rajzok alapján fém berendezések összeállítási munkái fémbútorok hegesztési munkái fogyóelektródás ívhegesztési munkák minőségügyi követelmények betartása
    július 21.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim