Hegesztő, Lángvágó állás, munka

7 db találat
  • Utaskoordinátor

    1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 19-21.
  • Raktáros / árukiadó

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca
  • Hegesztő

    1089 Budapest, Elnök utca 1.
    Veresegyházi munkahelyre (Budapest környékére) keresünk AWI hegesztő kollégákat. Feltétel: szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ-s hegesztői bizonyítvány. Vidékieknek céges díjmentes lakhatási lehetőséggel. (nem munkásszállás!) Bejárási költségtérítés, hétvégi haza utazás támogatása.....
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    400 000 Ft
  • Hegesztő, hegesztőgép kezelő

    1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 57-61.
    FŐ FELADATOK: alumínium és acél alkatrészek hegesztése TIG, MIG eljárásokkal; kézi hegesztés.
  • Hegesztő (Belgiumi)

    Belgium
    Rajzot önállóan értelmezni tudó és azt gyakorlatban alkalmazni képes hegesztő munkatársakat keresünk Belgiumi munkahelyre. Olyanok jelentkezését várjuk, akik vasbetonszerelésben is jártasak.
  • Lakatos-Hegesztő

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 8.
    szénacél és rozsdamentes acél szerkezetek, tartályok gyártása, különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése szükség esetén (köszörülés, szerelés), alap karbantartási feladatok ellátása, minőségi hegesztési fela...
  • Hegesztő

    5000 Szolnok, Gáz utca 1.
    Szerkezeti elemek, alkatrészek és részegységek összekötése gyártói rajz alapján különféle hegesztési eljárásokkal.
  • AWI/CO hegesztő lakatos

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca
    AWI és CO hegesztési munkafolyamatok elvégzése Fémszerkezetek összeállítása Légtechnikai berendezések gyártása
  • Lakatos, hegesztő

    1238 Budapest, Helsinki út 138.
    Cégünk Budapest, XXIII. kerületi telephelyére keresünk megbízható, munkájára igényes, szakképzett lakatost és csőszerelőt, akinek hegesztő gyakorlata is van. A feladatokat állandó egyműszakos beosztásban kell végezni egy összeszokott csapat tagjaként. Cégünk fő profilja gyógyszer...