Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év szakmai tapasztalattal

5 db találat Szűrés
  • Minősített CO hegesztő Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    3200 Gyöngyös, Esze Tamás utca 23.
    Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése; Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban; lemez vastagság 5 – 40 mm;
    nov. 24.
  • igényfelmérés, tanácsadás, vásárlók kiszolgálása árajánlatok készítése üzlet napiszintű feladatainak az ellátása: pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelés
    nov. 17.
  • Autóbuszvezető

    3200 Gyöngyös
    Feladatkörbe tartozik, dolgozók beszállítása adott menetrend alapján, egyéb gépkocsivezetői feladatok a cég által biztosított autóbusszal és az ehhez tartozó papírmunka hiánytalan vezetése és a busz tisztántartása. Autóbuszvezetőt elsősorban                                       ...
    nov. 15.
Pályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítőim Állásértesítőim