Állások, munkák és állásajánlatok

10 db találat
  • Sofőr - Áruszállító

    9027 Győr, Körtefa utca 6.
    Áruszállításban jártas C kategóriás jogosítvánnyal és GKI igazolvánnyal rendelkező gépkocsivezetőket felveszünk gyűjtő-terítő árufuvarozási feladatok elvégzésére 12 t-ás emelőhátfalas tehergépkocsijainkra.Kizárólag...
  • Konyhai munka

    Győr Pláza HOPE GRILL
    szakács munkájának segítése ,pl panírozás,hússütés, melegentartó pult töltése, munkaterület rendbentartása, áruk elpakolása,takarítás, NEM MOSOGATÓT KERESÜNK!
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    175 000 Forint
  • Teherautó szerelő

    Győr
    A német technológiájú szervízműhelyben a javítási, szervizelési feladatok szakszerű elvégzése, az előírások precíz betartásával A szerviz folyamatainak- és szolgáltatásainak minőségi rendelkezésre állásának optimalizálása Ügyféligények legmagasabb szintű kiszolgálása, így az...
  • Táplálkozási tanácsadó

    Győr
    kliensekkel történő kapcsolattartás állapotfelmérések, konzultációk lebonyolítása heti kontroll elvégzése tanácsadás és étrendkiegészítők ajánlása szabályos működés biztosítása
  • Áruszállító raktáros

    9012 Győr, Mérföldkő utca 12.
    Az AR-THERM Kft. győri épületégépészeti áruházába gyakorlattal rendelkezőÁRUSZÁLLÍTÓ - RAKTÁROSmunkatársat keres.
    250 000 Forint
  • Eladó

    9021 Győr, Baross Gábor út 8.
    Feladatok:Vevők szakszerű kiszolgálása, bolti munkához kapcsolódó egyéb feladatok ellátása (üzlet tisztán tartása, vevők tájékoztatása, stb.), webáruházas rendelések összekészítése, csomagolása.
  • Autószerelő

    9028 Győr
    Márkafüggetlen győri autószervizünkbe keresünk munkájára és önmagára igényes, szakmai tapasztalattal rendelkező,vállalkozó szemléletű kollégát,hosszú távra.Modern,jól felszerelt,klimatizált és fűtött műhely,hétfőtől péntekig tartó munkaidő.
  • Raktáros - áruszállító

    9022 Győr, Teleki László utca 42.
    MIT CSINÁL EGY RAKTÁROS AKI ÁRUSZÁLLÍTÓ IS EGYBEN? - rendet tart a raktárban - átveszi, ellenőrzi és bevételezi a beérkező árukat - megrendeléseket összekészíti és szállításra előkészíti - kezeli a készletnyilvántartó programunkat -...
  • Üzletvezető - Győr

    Győr
    Feladatok: üzlet napi szintű feladatainak elvégzése vásárlók fogadása és kiszolgálása árajánlat készítés pénztárgépkezelés, számlaírás
Állásajánlatok Győr közelében