Gumiszerelő állás, munka Budapesten

4 db találat
  • Gumiszerelő

    Budapest, XI. kerület
    A munkakör: - gumiszerelői rész- és teljes feladatok ellátása (korábbi munkatapasztalattól függően) Amit kérünk: - műszaki érdeklődés - autószerelői ismeretek ill. gumiszerelői tapasztalat előnyt jelent - megfelelő fizikai állóképesség - megbízhatóság, pontos, precíz...
  • Gumiszerelő munkatárs

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14..
    IX. kerületi bevásárlóközpontban lévő, egész évben nagy forgalmú gumiszervizünkbe gumiszerelő munkatársat keresünk hosszú távra.Ha van tapasztalatod gumiszerelésben, ha igényes munkát végzel e téren, ha azt szeretnéd, hogy ez a kemény fizikai munkához megbecsülés is...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    400 000 Forint

    1084 Budapest, Rákóczi tér 6.
    Tudjuk, hogy éppen jól megérdemelt nyári pihenésedet töltöd vagy talán már túl is vagy rajta, de tudnod kell, hogy több mint 20 éve a magyar piacon lévő gumiszereléssel és kereskedelemmel foglalkozó, kizárólag magyar tulajdonú cég azonnali...
  • Teszt Pozíció

    1011 Budapest
    Feladat 1Feladat 2Feladat 3.1