Gépkezelő állás, munka

Találatok (289 db)
  • Magma Kft - Állás, munka

    Öntödei munkás/gépkezelő

    1211, BUDAPEST DÉLI utca 13.
    Öntödei munkás/gépkezelő Feladatok: öntőgépek zamak fémmel való ellátása tördelés, engusz leválasztása szerszámcsere darabok vizuális ellenőrzése, rossz darabok leválogatása gépek és a terület...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    180 000 Forint
    augusztus 27. 10:41
  • SINBON Elcotronic Kft. - Állás, munka

    Gépbeállító

    2800 Tatabánya, Tarjáni út 1.
    A SINBON Elcotronic Kft. tatabányai üzemében 1996 óta prémium minőségű réz és üvegszálas adatátviteli kábelek konfekcionálásával foglalkozik. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:
    augusztus 27. 10:18
  • Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft. - Állás, munka

    Gépbeállító

    Ecser 2233, Ady Endre utca 2.
    FELADATOK: -vákuumformázó gépek megfelelő működésének biztosítása, alapanyaggal való ellátása, technológiai lap alapján történő beállítása
    augusztus 27. 08:34
  • Swedex Hungária Kft. - Állás, munka

    Karbantartó/gépbeállító

    SZÉKESFEHÉRVÁR, 8000ZSURLÓ utca 6..
    Főbb feladatok, munkák: - Gépek, műszaki berendezések hibáinak feltárása, azok elhárítása - Karbantartási utasítások elvégzése - Gépbeállítási feladatok elvégzése Az álláshoz tartozó elvárások: -...
    augusztus 27. 08:30
Egyéb munkalehetőségek Fizikai, Segéd, Betanított munka kategóriában