Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

6 db találat
Szűrés
  • Árazási stratégia és árképzés (automatizált szoftveres segítséggel), Konkurencia figyelés (automatizált szoftveres segítséggel), Kereskedelmi terv és ajánlatok kialakítása a marketinggel közösen, Automatizált árrés és árbevétel riportjaink értelmezése és megfelelő kereskedelmi dö...
    Apr. 22.
  • Szállító

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 195-197.
    B-s jogosítvánnyal rendezvényeszközök kiszállítása és visszavètelezèse, visszaszállítàsa,rakodása.
    tegnap 13:29
  • Budapest területére konténeres tehergépjármű vezetőt keresünk sürgősen. C kategóriás jogosítvánnyal Telephelyünk 21. kerületben található.
    Apr. 22.
  • Betonacél előregyártó üzem termékeinek szállítmányozását végző cég tapasztalattal rendelkező sofőrt keres belföldi munkára, heti 5 napos munkavégzésre.  Nyergesvontató, és csúszdás teherautókra 8 órás munkaidőkeret, szabad hétvégék és fizetett ünnepek Budapest és belföld...
    Apr. 17.
  • Feladataid lesznek: Nem veszélyes, szennyvíz begyűjtési és gépkezelési munkálatokban való aktív részvétel gépkezelői státusz ellátása Adott szennyvíz begyűjtése, megfelelő ártalmatlanító helyre történő szállítása Ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás...
    Apr. 05.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim