Fizikai, Segéd, Betanított munka állások, munkák Zala megyében

5 db találat
  • Üzletvezető - Zalaegerszeg

    Zalaegerszeg
    általános, üzletben lévő feladatok ellátása vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása anyag és árukiadás pénzkezelés
  • Építésvezető / művezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal, logisztikávalTeljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezés helyszínénA kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának...
  • Slepptúrás kiszállító

    3.5 tonnás tehergépjármű vezetése, áru fel-és lepakolása a gépjárműről, az autón lévő áru eladása a boltok részére, meglévő partnerkör látogatása, a kapcsolat ápolása, új partnerek felkutatása, napi szinten minimum...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Forint
  • Betanított munkás (Zalaegerszeg) Karriertipp!

    8900 Zalaegerszeg
    Partnerünk részére azonnali kezdéssel keresünk betanított gyári feladatok ellátására munkatársakat! Feladat könnyű betanított munka (vizuális ellenőrzés, gépadagolás-tárazás, csomagolás, válogatás, beültetés, stb)
    200 000 Forint
  • Üzletvezető - Nagykanizsa

    Nagykanizsa
    Feladatok:- általános, üzletben lévő feladatok ellátása- vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása- anyag és árukiadás- pénzkezelésElvárások:- minimum középfokú végzettség- megbízhatóság, önállóság