Fizikai, segéd, betanított munka állások, munkák Komáromban

6 db találat
Szűrés
  • Derítő-tavon található faházakra foglalások fogadása, rögzítése telefonon, azokkal kapcsolatos kötelező adminisztráció elvégzése elektronikus rendszerben, faházakkal kapcsolatos komplex adminisztráció elvégzése, napi szinten aktualizálni vendégeink érkezését, kiadó faházainkkal k...
    Apr. 11.
  • Raktáros (Targoncás) Karriertipp!

    2903 Komárom, Bánki Donát utca 8.
    Feladatok: Termelés folyamatos kiszolgálása különböző alapanyagokkal, segédanyagokkal Beérkező alap-, segéd-, és egyéb anyagok kezelése Alapanyagok és segédanyagok kezelése a FIFO elv alapján Kiszállítások kezelése (előkészítése, autóra pakolása) Késztermékek csomagolása, készlet...
    tegnap 10:29
  • Operátor

    2900 Komárom, Bánki Donát utca
    Beérkező áruk (elektronikai termékek) fogadása, kicsomagolása, pakolása Kimenő áruk becsomagolása, összekészítése Alapanyagok, alkatrészek és (kész)termékek válogatása, mozgatása Termékek gurulós szállító eszközre helyezése Becsomagolt készülékek raklapra készítése Munkaterület t...
    Apr. 12.
  • Minőségellenőr Karriertipp!

    Termékek ellenőrzése a megállapított ellenőrzési szintnek megfelelően, valamint a Folyamat specifikáció, egyéb Vevői követelmények szerint gyártó gépek ellenőrzése termékek végellenőrzése napi regisztrációk mintagyűjtések területi rend betartása
    Apr. 11.
  • Kerékpáros kézbesítő Karriertipp!

    2900 Komárom, Radnóti Miklós utca 6.
    Levelek és küldemények kerékpárral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
    Apr. 11.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim