Állások, munkák és állásajánlatok

8 db találat
  • Raktáros

    Gyöngyös
    Gázmérők, nyomásszabályozók, jogi zárak kiadása, visszavétele, A raktári mozgásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, Anyagok bevételezése, kiadása, Gépi és kézi anyagmozgatás.
  • Operátor

    3200 Gyöngyös
    Autóipari cég gyöngyösi telephelyére keresünk operátor munkatársat (por)bevonatoló és stancoló gépek mellé betanított munkára, 3 műszakos munkarendbe.Előny: műszaki területen szerzett gyakorlat, nehézgépkezelői...
  • Operátor

    3200 Gyöngyös, Déli Külhatár utca 2.
    Feladatok, elvárások:Három műszakos munkarendKönnyű, betanított fizikai munkaMonoton összeszerelési feladatokGyártó gépek felügyelete, kezeléseMunkatervek értelmezéseGyártásközi dokumentációk...
  • Szőnyegszegő munkatárs

    Gyöngyös, Róbert K. út 21.
    Gyöngyösi szőnyegáruházunkba szőnyegszegő kollégát keresünkFeladatok:- méretre vágott szőnyegpadló és futószőnyeg körbe szegése
Állásajánlatok Gyöngyös közelében
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.