Állások, munkák és állásajánlatok

4 db találat
  • Logisztikai küldeményfeldolgozó

    2151 Fót
    Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása. Nők esetében max. 20 kg, férfiak esetében max. 50 kg súlyok mozgatása előfordul.
  • Műszaki munkatárs

    2151 Fót, Keleti Márton utca
    Összeszerelő műhelyben, kézi szerszámok használatával magas minőségű különleges bútorok összeállítása, helyszíni telepítése, egy fiatalos munkájára igényes csapat tagjaként.
  • Betanított munkás Karriertipp!

    2151 Fót, Ybl Miklós utca 42.
    Meghatározott instrukciók alapján a feladatok elvégzéseFeladatok: -segédmunkák elvégzéseAcélszerkezetek kézi előkészítése és festéseElvárások:-alapfokú végzettség -jó fizikum -terhelhetőség.
  • Betanított gyári munkás

    2151 Fót, Keleti Márton utca 5.
    Főbb feladatok:Gyorsan betanulható álló munkára keresünk motivált jeletkezőket!
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Forint