Fizikai, segéd, betanított munka állások Fejér megyében 1-3 év tapasztalattal

7 db találat
Szűrés
  • Kész papír alapanyag elszedése és rakatolása, termékjegy kitöltése. Prés és Vágó gépeken való munka.
    tegnap 20:00
  • A borász napi munkájának támogatása, és a pince napi aktív működésében való részvétel. Feladatok: Szüret idején szőlőfeldolgozás (zúzás, bogyózás, préselés, egyéb szüreti munkálatok) Borkezelések (fejtés, derítés, szűrés) Palackozás, borászati gépek kezelése Címkézés Pincehigiéni...
    ápr. 18.
  •            Beérkező-, és kimenő áruk kezelése,            Kézi- és gépi anyagmozgatás,            Raklapok állványrendszerből történő ki- és betárolása, komissiózása,            Induló / érkező gépjárművek fel- és lerakása,            Leltárokban, készlet-ellenőrzésekben való akt...
    ápr. 18.
  • Raktári feladatok ellátása, beérkező áru átvétele Áru összekészítés megrendelés / szállítólevél alapján csomagolás, átadás speditőrnek, adatok rendszerben való rögzítése Raktári rend fenntartása Leltárban való aktív részvétel
    ápr. 16.
  • FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:   Kimenő-bejövő anyagmozgatás Raktári rend fenntartása (5S) Be- és kitárolás magasállványzaton Szükséges dokumentációk elkészítése Raktártechnikai eszközök, emelőgépek, egyéb berendezések rendeltetésszerű és szakszerű használata Termékek csomagolása...
    ápr. 12.
  • - ipari területen takarítás mely történhet külterületen és a gyártósor mellett egyaránt - kézi erővel történő takarítás ( seprés, porszívózás, hulladék szedés)  -egyebek
    ápr. 08.
  • - termékek összeszerelése, válogatása, gépek kiszolgálása, - a  vállalati és termelési szabályok és előírások betartása, - a gyártás a gyártási tervnek megfelelően való végrehajtása.
    márc. 28.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim