Fizikai, Segéd, Betanított munka állások, munkák, állásajánlatok Budapest, V. kerületben

3 db találat
  • Éttermi dolgozó (wok-előkészítő)

    1056 Budapest
    Tudtad, hogy padthai wokbar nem csak egy stílusos és népszerű étteremlánc, hanem egy kifejezetten jó hangulatú, munkatársközpontú munkahely?Mindazok mellett, hogy vonzó fizetéssel és juttatási csomaggal...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    260 000 Forint
  • Mosogató/ Mosogatónő

    1052 Budapest, Piarista köz 1.
    Belvárosi reggeliző bisztróba mosogató munkakörbe kersünk kollégát.Amennyiben rendelkezel 3 év munkatapasztalattal, hosszú távú megbízható munkahelyet szeretnél, nappali munkavégzés megfelel Neked, akkor várjuk a jelentkezésedet.Amit nyújtunk:12...
    190 000 Forint
  • Szobatakarító

    1051 Budapest, Széchenyi István tér 5-6.
    Feladatok:  A vendégszobák  és hozzátartozó helyiségek takarítása, portalanítása, fertőtlenítése. A vendégfolyosók tisztán- és rendbentartása. Az emeleti textilraktárak folyamatos és precíz rendbentartása,...