Fizikai, Segéd, Betanított munka állások, munkák, állásajánlatok Budapesten

79 db találat
  • Éttermi dolgozó - Budapest, Pest megye

    Rugalmas munkavégzési hely
    Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani Pontosan és precízen dolgozni
  • Éttermi dolgozó - Budapest Allee

    1117 Budapest, Október 23. u 6-10.
  • Éttermi dolgozó - Budapest Airport

    1185 Budapest, Ferihegy 2.terminál
  • Éttermi dolgozó - Duna Pláza

    1138 Budapest Váci út 178.
  • Konyhalány

    Budapest,Kada utca
    X.kerület, Kada utcában lévő Prima élelmiszerboltunkba gyakorlattal rendelkező konyhalány kollégát keresünk azonnali kezdéssel teljes és részmunka időre is. A VASÁRNAPI PÓTLÉK KIFIZETÉSE 100%-OS MÉRTÉKŰ.
  • Árufeltöltő

    Budapest
    IV.,V.,VI.,XV.,XVI. kerületi Prima élelmiszerboltunkba  gyakorlattal rendelkező árufeltöltő kollégákat keresünk azonnali kezdéssel teljes és részmunka időre is. A VASÁRNAPI PÓTLÉK KIFIZETÉSE 100%-OS MÉRTÉKŰ.
  • Üzleten belüli raktáros munkatárs

    Áruátvétel és árucímkézés Árufeltöltés és az eladást előkészítő munkák elvégzése Támogatás a részlegen végzett átalakítási munkáknál Be- és kiraktározás belső számítógépes rendszerünk segítségével Leltározási és leértékelési...
  • Vasalói munkakörbe

    1088 Budapest, Bródy Sándor utca
    Tisztitószalonba vasaló munkatársat keresünk.Részmunkaidős,nyugdias jelentkezését várjuk.Érdeklődni a: 061-338-2397 telefonszámon H-P-ig 9h-18h-igVagy a 1088 Budapest Bródy Sándor utca 22.
  • Eladó

    1101 Budapest, Kőbányai út 41c.
    Eladói gyakorlattal rendelkező kollégákat keresünk a Budapest X. kerületi Nagy Lovas áruházba. Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni vagy hosszútávú munkalehetőség érdekel küld el jelentkezésedet.
  • Raktári kisegítő munkatárs – 4/6 órás

    Budapest, XV. kerület, Bogáncs utca 5.
    Hulladékkezelés (előírásoknak megfelelően) – tonerek, patronok, csomagolások Anyagválogatás, leadott tonerek és alkatrészek fogadása, visszaforgatás Raklapkezelés Raktári telephelyen kisebb munkák ellátása (olajozás, kenés, szerelés) Udvari rend, tisztaság fenntartása Raktárba...
  • Parkolási ellenőr

    Budapest VI. kerület
    A Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt. munkatársat keresPARKOLÁS-ELLENŐRZÉSIfeladatok ellátására. Elvárásaink: minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség erkölcsi bizonyítvány üzemorvosi...
  • Könyvárus (könyves szekér)

    1102 Budapest, Bánya utca 35.
    Könyvesszekéren történő könyvárusításhoz várjuk könyveket szerető és ismerő munkatársak jelentkezését, 6-8 órás munkakörben. Főiskolás diákok jelentkezését is várjuk.
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.