Felszolgáló, pincér, pultos állások, munkák >10 év szakmai tapasztalattal

714 db találat Szűrés
  • tegnap 14:35
  • ma 10:50
  • Felszolgáló Karriertipp!

    Budapest II. kerület
    A Felia Investment Zrt. egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, stabil pénzügyi háttérrel működő, 2015- ben alapított ingatlan beruházó vállalkozás. 2022 áprilisban indítjuk vendéglátó- és élelmiszer kiskereskedelmi üzletünket Remeteszőlősön, ahova több pozícióba is felvételt hirde...
    ma 16:45
  • Pultos Karriertipp!

    ma 16:45

    1039 Budapest, Kossuth Lajos üdülőpart 102.
    Szállodai étterembe keresünk rendezvényekhez kollégát. Reggeliztetés, rendezvények kávészüneti bekészítése, étkeztetés (tányérszervizes, svédasztalos). Hétvégén esküvős rendezvényeken munkavégzés.
    ma 14:14

    1051 Budapest, Október 6. utca
    Vendégeink magas szintű kiszolgálása, igazi csapatjátékosként.
    ma 12:14

    Németország
    tegnap 11:34
  • Bárpultos Karriertipp!

    1152 Budapest, Szentmihályi út
    A vendégek ízlése és kérése szerinti bubble teák elkészítése A pénztárgép használata A bár tisztán tartása, mert „a tisztaság fél egészség” Az Ön munkatársa, a területi menedzser által kiadott feladatok teljesítése
    jan. 19.
  • Szállodánk büfé és a'la carte éttermében, valamint a bárokban a vendégek színvonalas, szakszerű kiszolgálása
    jan. 19.
  • Pultos - eladó Karriertipp!

    1031 Budapest, Nánási út
    Óbuda kedvenc gourmet bistrojába keresünk Felszolgáló-Pultos kollegát. Nyitva tartás: hétfő-szombat 7:00-19:00 vasárnap 8:00-18:00
    jan. 19.
  • Találja meg a kincset, és nyerjen!
    Regisztráljon, tegye elérhetővé önéletrajzát és nyerjen 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
  • Hot-dog / fagyi pultos Karriertipp!

    1055 Budapest, Kossuth Lajos tér
    Ritkán adódó lehetőség! Budapesten a Kossuth téren lévő Elysée bisztró, családias, a munkát elismerő csapatába keres hot-dog,fagyi, egyéb termék pultost, átlagon felüli bérezéssel!
    jan. 17.
  • Felszolgáló-pultos

    Rugalmas munkavégzési hely
    Rendelések felvétele, vendégek kiszolgálása, vendégtér tisztán tartása, éttermi rendszer kezelése
    ma 17:13
  • Waiter

    1053 Budapest, Kossuth Lajos utca 7-9.
    Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz való előkészületek megtétele (asztalok terítése, díszítése) Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Recepció) Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
    ma 15:45
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása Ételek, italok ajánlása Rendelések felvétele Ételek és italok felszolgálása
    ma 14:36
  • bowling pálya működtetése - részvétel a foglalások kezelésében, pályák értékesítésében - vendégek kiszolgálása (italok, ételek) vendégek fogadása, magasszínvonalú kiszolgálása, számla kiállítása, műszak végén elszámolás
    ma 14:07
    Játszom!
  • vendégek fogadása, magasszínvonalú kiszolgálása, számla kiállítása, műszak végén elszámolás éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök kifogástalan előkészítése, asztalok terítése, díszítése
    ma 14:06
  • Pultos

    6720 Szeged, Jókai utca 1.
    Sikeres, biztos háttérrel rendelkező cég, Szeged belvárosában működő GYORSÉTTERMÉBE, szakmai gyakorlattal rendelkező munkatársat keres PULTOS/BÜFÉS munkakörbe.
    ma 10:24
  • Felszolgálói feladatok ellátása.
    ma 10:13
  • Felszolgáló

    1061 Budapest, Székely Mihály utca 2.
    Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz szükséges előkészületek megtétele Étlap teljeskörű ismerete Vendégek udvarias és szakszerű kiszolgálása
    tegnap 18:20
  • ételek és italok színvonalas felszolgálása a szálloda éttermében és kávézójában a szállodalánc előírásainak megfelelően vendégelégedettségre való törekvés rendelt italok összeállítása
    tegnap 16:45

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Erlach, Svájc
    Svájcban található Erlach városába keresünk felszolgáló kollégát a Restaurant Du Port étterembe Április 1.-i kezdéssel, teljes munkaidőben. Éttermünkben a szezon áprilistól-október végéig tart. (7hónap). Munkarend: Teljes munkaidő, heti 6 nap munkavégzés, 1 pihenőnap. Munkaidő: 1...
    tegnap 16:25
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim