Experis állás, munka

10 db találat
  • Mérnök értékesítő

    1139 Budapest, Petneházy utca 34-36.
    Ügyfélkapcsolatok ápolása; Piacfelmérés; Értékesítési terv elkészítése; Új ügyfelek keresése, üzleti kapcsolat kiépítése; Oktatások tartása az ügyfél részére a termékeket illetően; Részvétel szakmai kiállításokon és céges promóciós eseményeken; Eg.
  • Brand Manager

    Budapest
    Marketingstratégia és marketing aktivitások kidolgozása és megvalósítása; Brand budget felügyelete; Új termékek bevezetése, promóciók kidolgozása és lebonyolítása; Promóciós anyagok tervezése, kivitelezésének és felhasználásának koordinálása;
  • DevOps Engineer

    1133 Budapest, Váci út 76.
    We are looking for a candidate with strong experience in DevOps (operation, support, troubleshooting, automation, scripting, testing, CI, Docker, …). Software development experience (Java, REST) is an asset. The candidate must have the ability to work well independently and wi.
  • IT Consultant

    1031 Budapest, Záhony utca 7 1031.
    Complete project work as assigned and contribute to the technical direction of various objectives Demonstrated ability to solve complex technical problems Clear communication of complex concepts and troubleshooting steps is required Familiar with b.
  • Hardware/Software Pre-sales Specialist

    Budapest
    az ajánlatkérések alapján az ajánlatok, árkalkulációk elkészítése, az ajánlott megoldás (hardver és szoftver) megtervezése az ajánlatkérésnek megfelelően, gyártókkal és a cég kereskedelmi, pre-sales és post-sales csapatának tagjaival való együttműködés,
  • Rendszermérnök

    Budapest
    Adatközponti infrastruktúra megoldások tervezése Implementálásában való aktív részvétel Infrastruktúra megoldások bevezetésében és konfigurálásában való részvétel Az üzemeltetésre átadott informatikai rendszerek és eszközök karbantartása Az es.
  • Sales representative

    FELADATOK: Ügyfélkapcsolatok ápolása; Piacfelmérés; Értékesítési terv elkészítése; Új ügyfelek keresése, üzleti kapcsolat kiépítése; Oktatások tartása az ügyfél részére a termékeket illetően; Részvétel szakmai kiállításokon és céges promóciós es.
  • Ux designer

    1087 Budapest, Hungária körút 40.
    As a User Experience Designer you will be working as part of a global team to design the user experience of leading Vodafone consumer applications and IoT products (B2C). Working alongside a team of UI and UX Designers locally and remotely, you will collaborate with other UX a.

    1133 Budapest
    Adatközponti infrastruktúra megoldások tervezése Implementálásában való aktív részvétel Infrastruktúra megoldások bevezetésében és konfigurálásában való részvétel Az üzemeltetésre átadott informatikai rendszerek és eszközök karbantartása Az.
  • Senior Rendszermérnök

    BUDAPEST, 1133 BUDAPEST, VÁCI út 76.
    VMware alapú virtualizációs környezetekkel / felhő rendszerekkel kapcsolatos projektek végrehajtása: felmérés, tervezés, implementáció, integráció, monitorozás, riportolás, migráció, tesztelés, dokumentálás Ügyfelek virtualizációs környezetével kapcsolatos fo.